Aktualności, Artykuł

Ile trwa badanie biorezonansem?

Biorezonans to innowacyjna metoda badania, która w stosunkowo krótkim czasie pozwala na dokładne przebadanie całego organizmu w cel wykrycia pewnych zaburzeń, które skutkować mogą różnymi objawami zdrowotnymi czy dolegliwościami. Dzięki wspomnianej analizie jeszcze lepiej poznać można swój organizm, a także zbadać przyczyny występujących w ciele zaburzeń wpływających na komfort czy jakość życia oraz na codzienne funkcjonowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wspomnianej metody – zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym przybliżymy Ci kilka ważnych kwestii, a także powiemy, ile trwa badanie biorezonansem, jak ono wygląda oraz jak się do niego przygotować.

Spis treści:

  1. Jak wygląda badanie biorezonansem?
  2. Jak przygotować się do badania biorezonansem?
  3. Biorezonans – ile trwa badanie biorezonansem?

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Badanie biorezonansem jest nieinwazyjne, bezbolesne i pozwala uzyskać dokładny obraz badanego organizmu w stosunkowo szybkim czasie. Podczas biorezonansu do ciała osoby badanej przyczepiane są elektrody połączone z urządzeniem, które odczytuje i zapisuje emitowane przez organizm fale elektromagnetyczne. Osoba badana odczuwać może jedynie delikatne mrowienie w miejscach, w których umieszczone są wspomniane elektrody i są to najczęściej ręce, okolice stóp czy głowa.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Jak przygotować się do badania biorezonansem?

Badanie biorezonansem nie wymaga specjalnego przygotowania. Zalecane jest jednak, aby na 24 godziny przed jego wykonaniem nie spożywać alkoholu, a także w ciągu dnia powstrzymać się od spożywania kawy oraz mocnej herbaty. Należy także pamiętać, aby ostatni posiłek spożyć nie później niż 2 godziny przed badaniem. Warto ubrać się swobodnie, aby ułatwić dostęp do miejsc, w których umieszczone mają być elektrody.

Biorezonans – ile trwa badanie biorezonansem?

Długość analizy wykonywanej za pomocą biorezonansu może różnić się w zależności indywidualnych potrzeb pacjenta, a także celu wspomnianego badania. Najczęściej badanie biorezonansem trwa od kilkudziesięciu minut do około 2-3 godzin. Przeprowadzane jest w cichym i spokojnym otoczeniu, które pozwala się zharmonizować, zrelaksować oraz skupić na wykonywanym badaniu. Wykonywanie pomiarów odbywa się najczęściej w pozycji siedzącej lub leżącej i jest w pełni komfortowe dla pacjenta.

Biorezonans to niezwykle skuteczna i szybka metoda wykrywania w ciele ewentualnych nieprawidłowości. Proces ten jest bez porównania sprawniejszy od innych badań diagnostycznych, co pozwala znacznie szybciej wdrożyć potrzebne leczenie lub zastosowanie odpowiedniej terapii.

Lubisz działać szybko? Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323

Chcesz poczytać więcej o urzadzeniach QUEX®? Czym się róznią, jak działają? Kliknij na przycisk z nazwą danego urzadzenia!

Otwórz swój  GABINET QUEX®

Skontaktuj się z nami! Umów się na prezentacje urządzenia off-line lub online. Wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

badania-quex-ed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *