Artykuł

Medycyna energetyczna – co to jest?

Medycyna energetyczna to obszar, który rozpoznaje i wykorzystuje siłę energii do wspierania zdrowia i równowagi organizmu. Choć może wydawać się to dość nowym obszarem, praktyki związane z energetyką były stosowane przez tysiące lat w różnych kulturach na całym świecie. Czym zatem jest medycyna energetyczna i jak może ona wpłynąć na zdrowie? Odpowiadamy!

Spis treści:

  1. Podstawy medycyny energetycznej
  2. Czym jest medycyna energetyczna?
  3. Leczenie przy pomocy biorezonansu
  4. Korzyści płynące z zastosowania medycyny energetycznej

Podstawy medycyny energetycznej

Medycyna energetyczna zakłada, że przez ludzkie ciało przepływa energia, która odpowiedzialna jest za regulacje poszczególnych procesów życiowych. Zaburzenie jej właściwego przepływu może mieć wpływ na występowanie niektórych chorób, dysfunkcji, czy zaburzeń zarówno w obrębie fizycznym, jak i psychicznym.

Czym jest medycyna energetyczna?

Medycyna energetyczna – co to jest i jak się ją wykorzystuje? Przede wszystkim, są to różnorodne metody i techniki, które mają na celu przywrócenie równowagi i harmonii energetycznej w ciele. Jedną z tych metod jest biorezonans, która bazuje na wykorzystaniu fal elektromagnetycznych do diagnozowania i terapii. Technologia biorezonansu działa poprzez rejestrowanie i analizowanie sygnałów elektromagnetycznych emitowanych przez organizm, co pozwala na diagnozę ewentualnych zaburzeń energetycznych i ich wpływu na zdrowie.

badania-quex-ed

Leczenie przy pomocy biorezonansu

Biorezonans to metoda wykorzystująca naturalne fale elektromagnetyczne do diagnozowania i terapii. Badanie biorezonansem wykorzystywane jest w diagnostyce różnych schorzeń, od alergii po problemy hormonalne, a także w terapii, poprzez emitowanie odpowiednich sygnałów elektromagnetycznych w celu przywrócenia harmonii energetycznej w organizmie. Metoda ta jest nieinwazyjna, co sprawia, że jest stosowana przez wielu terapeutów jako uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia.

Korzyści płynące z zastosowania medycyny energetycznej

Medycyna energetyczna niesie za sobą wiele korzyści dla zdrowia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. W dużej mierze może skutecznie pomóc w redukcji stresu, łagodzeniu bólu, poprawie samopoczucia emocjonalnego, wzmocnieniu układu immunologicznego oraz stymulowaniu naturalnych procesów przywracania w organizmie równowagi. Poprzez przywracanie harmonii energetycznej, medycyna energetyczna może wspierać leczenie różnych schorzeń i chorób, zarówno fizycznych, jak i psychicznych.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń QUEX w Polsce
Umów się na prezentacje urządzenia off-line lub online.

Otwórz swój gabinet biorezonansu i biofeedbacku QUEX

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *