Poznaj nas

Naszą misją jest dostarczanie wiedzy i najnowszych technologii, aby dać ludziom możliwość naturalnego powrotu do zdrowia.

Rezonans Życia – jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją urządzeń elektrofizjologicznego biofeedbacku SCIO. Są to ultranowoczesne aparaty kwantowej medycyny energetycznej, które w unikatowy sposób stosują biofeedback i wykonują biorezonans. Oprócz sprzedaży aparatu do biorezonansu SCIO, prowadzimy szkolenia w języku polskim związane z jego obsługą. Oferujemy także: produkty uziemiające (prześcieradła uziemiające, maty i koce uziemiające), urządzenia biorezonansu Life Balance do osobistego użytku, naturalne suplementy diety jak np. opatentowane oleje z nasion roślinnych AXXA GLOBAL.

SZKOLENIA NA WYSOKIM POZIOMIE

Organizujemy szkolenia podstawowe i dla zaawansowanych. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby nasi klienci osiągali jak najlepsze wyniki w swojej działalności.

WIARYGODNOŚĆ I ZAUFANIE

Działamy uczciwie od lat, z pasją i wiarą, że oferowane produkty są dobrej jakości, że są innowacyjne i będą służyć wiele lat. Zaufało nam szerokie grono klientów.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

SCIO PRO i SCIO THETA posiadają certyfikaty CE klasy medycznej i objęte są trzyletnią gwarancją. Zapewniamy pomoc techniczną. Prowadzimy prezentacje na żywo i online.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

SCIO radzi sobie z większością schorzeń ludzkich i zwierzęcych.
Testy i zabiegi wykonuje się elektronicznie, co zapewnia dokładność badań i skuteczność zabiegów.

PĘTLA CYBERNETYCZNA

SCIO łączy biofeedback z biorezonansem. Nieustannie mierzy elektryczność ciała i odpowiednio dostosowuje terapię, aby zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność zastosowanego leczenia.

DOKŁADNOŚĆ I AUTOMATYZACJA

SCIO oferuje holistyczny, zautomatyzowany pakiet oprogramowania, co gwarantuje dokładność wyników i szybką pracę. To bardzo zaawansowane urządzenie łączące pre- i diagnostykę z 2.400 terapiami.