Artykuł, Wideo

Badanie biorezonansem, czyli jak przygotować się do badania i zabiegu

badanie biorezonansem

Aparaty do biofeedbacku i biorezonansu QUEX pracują na prądach o niskiej częstotliwości nieprzekraczającej 5V. Dzięki temu badanie biorezonansem oraz zabiegi na urządzeniach QUEX są bezbolesne i nieinwazyjne.

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI

Badanie biorezonansem w praktyce

Jeśli chodzi o to, jak działa biorezonans, to kluczowe jest właściwie przygotowanie pacjenta na badanie biorezonansem. Na czoło i kończyny zakładane są elektrody, poprzez które badane są parametry elektryczne takie jak wolty, ampery i opór elektryczny. Każda z tych jednostek elektrycznych ma odniesienie do parametrów fizjologicznych, dzięki czemu można analizować bieżącą kondycję organizmu, a samo leczenie biorezonansem jest bezpieczniejsze.

Po założeniu elektrod, badanie biorezonansem QUEX prowadzone jest elektronicznie, co gwarantuje jego bardzo wysoką dokładność. Dotąd leczenie biorezonansem z wykorzystaniem innych urządzeń prowadzone było z wykorzystaniem sondy mierniczej, gdzie prędkość i moc, z jaką przykładana jest sonda przez terapeutę, decyduje o wyniku badania. Oznacza to możliwość dużego ryzyka błędu ludzkiego w prowadzonych pomiarach. Również używanie metalowych elektrod trzymanych w rękach niesie za sobą ryzyko błędu pomiarowego wynikającego ze zmieniających się wyników elektrycznych pod wpływem mocy ściskania i wilgotności dłoni badanego. Co dotąd było standardem, jeśli chodzi o biorezonans. Na czym polega zmiana, jeśli chodzi o to, jak działa biorezonans?

CO WARTO WIDZIEĆ

Na czym polega biorezonans?

Leczenie biorezonansem w aparacie QUEX zakłada, że rola terapeuty w zakresie wykonania pomiarów badania kończy się po założeniu elektrod. Od tego momentu wszelkie pomiary dokonywane są z precyzją elektroniczną, na którą nie ma wpływu bieżący stan psychofizyczny lekarza czy terapeuty QUEX. Tym samym mamy tutaj większą gwarancję uzyskania dokładności wyniku, jaką daję ten biorezonans. Na czym polega zatem fundamentalna zmiana? Głównym efektem, który uzyskujemy poprzez badanie biorezonansem jest to, że ryzyko błędu pomiarowego jest zredukowane praktycznie do zera.

Dodatkowo, urządzenia do biorezonansu i biofeedbacku QUEX posiadają zaawansowane, holistyczne oprogramowanie, w które wgrane są bardzo dokładne energowibracje danej pozycji. Każda z nich została wielokrotnie przetestowana i ostatecznie określona z dokładnością 10.000 razy większą jak nanowolt czy nanoamper! Urządzenie to jest zatem dokładniejsze niż inny biorezonans. Na czym polega zmiana w praktyce? Pozwala na bardzo dokładny odczyt, który ma znaczący wpływ na dotarcie do rzeczywistych wniosków. QUEX jest światowym liderem w badaniu i używaniu tak dokładnych energowibracji.

WSKAZÓWKI W PIGUŁCE

Jak działa Biorezonans?

W trakcie badania zostanie przetestowanych prawie 11.000 pozycji sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patologiczne takie jak m.in.:

 • zakażenia,
 • infekcje,
 • alergie,
 • borelioza,
 • candida,
 • wirusy,
 • pasożyty,
 • bakterie,
 • minerały i witaminy,
 • toksyny,
 • emocje,
 • fale mózgowe,
 • hormony,
 • krew,
 • traumy,
 • remedia i leki homeopatyczne

oraz wiele innych czynników mających wpływ na zdrowie i dobrostan człowieka, oraz zwierząt.

Wskazówki dla jak najdokładniejszego wyniku testu w dniu badania na aparacie Biorezonansu QUEX:

1. Wyspać się.
2. Nie pić alkoholu.
3. Nie pić czy spożywać produktów kofeinowych i ostrych przypraw na min. 3 godziny przed badaniem.
4. Nie jeść produktów cytrusowych, nie żuć gumy.
5. O ile to możliwe nie przyjmować w dniu pomiaru diuretyków.
6. Bezpośrednio przed badaniem nie jeść czekolady i słodyczy.
7. Nie przemęczać się, nie stosować intensywnych ćwiczeń fizycznych.
8. Wypić optymalną dla Ciebie dawkę wody.
9. Ostatni posiłek spożyć na 2 godziny przed badaniem. Jeśli nie ma takiej możliwości, to spożyć lekki posiłek.

O co jeszcze powinieneś zadbać przed badaniem na urządzeniu biofeedbacku i Biorezonansu QUEX :

1. Unikać dużego wysiłku, pracy, stresu na 2 dni przed badaniem.
2. Dobrze się nawodnić, pijąc ok. 1,5L wody i soków naturalnych na dwa dni przed badaniem (dla osoby dorosłej i ważącej ok. 70 kg.).
3. Nie używać lub maksymalnie ograniczyć spożywanie napoi i suplementów kofeinowych (kawa, czarna mocna herbata, napoje energetyzujące, suplementy kofeinowe).
4. Nie spożywać alkoholu na 2 dni przed badaniem. Bezwzględnie nie spożywać alkoholu w dniu badania.
5. Odstawić suplementy diety na 2 tygodnie przed badaniem.

Powyższe instrukcje pozwolą na szybszą i dokładniejszą analizę. Jeżeli nie będziesz mógł spełnić wszystkich warunków, to nie jest to przeszkodą do badania biorezonansem. W trakcie wywiadu przekażesz terapeucie QUEX informacje z tym związane.

Przeciwskazania do badania i zabiegów na urządzeniu biofeedbacku i biorezonansu QUEX:

 • Rozrusznik serca
 • Epilepsja
 • Ciąża
O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Biorezonans jak się przygotować

Jak się ubrać na badanie Biofeedbacku i Biorezonansu QUEX

 

1. Tak, aby założyć elektrody na gołą skórę nad kostkami nóg, nadgarstkami i na czole.
2. Ubranie wygodne, i na tyle ciepłe, aby spokojnie spędzić około 2 godzin na siedząco czy leżąco.
3. Ograniczyć ilość biżuterii, którą i tak należy zdjąć przed badaniem.
4. Jeżeli chcesz skorzystać z analizy zdjęcia twarzy, to nie stosować żadnego makijażu w dniu badania. Urządzenie wykorzystuje patofizjonomikę również w zabiegach, więc warto, aby zdjęcie odzwierciedlało aktualny wygląd. Dzięki temu, po serii zabiegów będzie można porównać wygląd twarzy.

 

Badanie biorezonansem QUEX jest bezinwazyjne i bezbolesne. To olbrzymie ułatwienie i komfort, jaki zapewnia biorezonans. Jak się przygotować do tego badania? Przede wszystkim nie musimy wykonywać badań poprzedzających. To duża zaleta, bo nie trzeba tu pobierać krwi, robić zastrzykowych badań itd. Zapewnia to duży komfort badania i zabiegów, jakie umożliwia biorezonans. Jak się przygotować, jeśli chodzi o efekty takiego badania?

Dzięki badaniu na urządzeniu QUEX otrzymasz wiele informacji, które pomogą Ci zrozumieć przyczyny schorzeń i dolegliwości oraz określić plan terapeutyczny. Dodatkowo będziesz miał możliwość wykonywania zabiegów QUEX, które pomogą Ci w zredukowaniu stresu chorobowego.

Leczenie biorezonansem QUEX to wstęp do pracy terapeutycznej na wielu poziomach – fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, duchowym. Badanie biorezonansem sprawi, że będziesz wiedział co robić, gdzie skierować główny wysiłek i uwagę.