Nasza firma wykształciła terapeutów i lekarzy SCIO™ w całej Polsce.
Wybierz województwo, które Cię interesuję

Dla naszych klientów prowadzimy szkolenia offline i online oraz konferencje z zakresu medycyny energetycznej, medycyny naturalnej do której zalicza się biorezonans i biofeedback. Naszą ideą jest kształcenie terapeutów na jak najwyższym poziomie.

Od 2014 roku budujemy w ten sposób społeczność osób będącymi specjalistami z zakresu obsługiwanych urządzeń biorezonansu i biofeedbacku SCIO oraz biorezonansu WebWellness (od 2018).

Podczas szkoleń dzielimy się posiadaną przez nas wiedzą z zakresu medycyny energetycznej, medycyny naturalnej, uzdrawiania duchowego, bioenergoterapii, alternatywnych metod leczenia oraz niekonwencjonalnych terapii.

Prezentujemy sprawdzone praktyki terapeutyczne oraz nowe rozwiązania technologiczne. Wymieniamy się wzajemnymi obserwacjami i doświadczeniami.

W trakcie szkoleń, webinarów i spotkań przedstawiamy, jak wyglądają opracowane przez nas certyfikowane terapie biorezonansem i biofeedbackiem. Wyjaśniamy słuchaczom, w jaki sposób należy posługiwać się posiadanymi aparatami do biorezonansu WebWellness i biofeedbacku SCIO aby osiągnąć jak najwyższą jakość i skuteczność badań i zabiegów.

Zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane badaniami i zabiegami biorezonansowymi i biofeedbackowymi mogły korzystać z usług wykształconych przez nas lekarzy i terapeutów.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wykaz miejsc, w których możesz odwiedzić gabinety biofeedbacku i biorezonansu SCIO prowadzone przez lekarzy i terapeutów, którzy ukończyli certyfikowane przez nas szkolenia m.in. w województwie:

• mazowieckim,

• wielkopolskim,

• łódzkim,

• śląskim,

• lubuskim,

• zachodniopomorskim,

• dolnośląskim,

• lubelskim,

• kujawsko-pomorskim,

• pomorskim,

• opolskim,

• warmińsko-mazurskim.

Ogólnymi przeciwskazaniami do terapii biorezonansu jest posiadany rozrusznik serca, padaczka i ciąża.

Jeśli nie miałeś wcześniejszej styczności z tematyką medycyny energetycznej, medycyny naturalnej i alternatywnymi metodami leczenia, możesz pobrać nasz bezpłatny e-book. Opisujemy w nim możliwe zastosowania terapeutyczne urządzeń, jakie możesz spotkać w gabinetach osób, które wśród swoich usług wymieniają leczenie metodą biorezonansu i biofeedbacku.

Biorezonans, biofeedback, medycyna naturalna, medycyna energetyczna – szkolenia VOD oraz certyfikaty

Jeśli chcesz się dokształcać, dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu, biofeedbacku, leczenia metodami alternatywnymi, informujemy, że istnieje możliwość wykupienia dostępu do naszych szkoleń online. Za ukończenie wybranych modułów możliwe jest uzyskanie certyfikatu uczestnictwa. Są one zrealizowane w formacie platformy szkoleniowej VOD, co oznacza, że możesz się z nimi zapoznać online wtedy, kiedy jest Ci wygodnie. To Ty samodzielnie ustalasz tempo kursu oraz przyswajania nowej wiedzy z zakresu biofeedbacku, biorezonansu oraz medycyny naturalnej. Kto wie, może z czasem także uzyskasz nasz certyfikat i otworzysz własny gabinet jak inni słuchacze naszych kursów?

Jeśli masz jakieś pytania związane z dostępnością naszych szkoleń, ofertą dostępną na stronie internetowej lub metodami leczenia i terapii związanymi z medycyną naturalną, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu.

Jesteś zainteresowany zakupem Biofeedbacku QUEX ?

Wypełnij niezobowiązujący formularz, a skontaktujemy się z Tobą