Aktualności, Artykuł, QUEX S a QUEX ED

QUEX S v QUEX ED PORÓWNANIE

QUEX S v QUEX ED PORÓWNANIE

Poniżej przedstawiamy podstawowe róznice pomiędzy QUEX ED a QUEX S.

Jako „rodzice” QUEX S & QUEX ED darzymy równą miłością wszystkie nasze dzieci.
Nasza najnowsza linia produktów – urządzenia S & ED nowej generacji są jak mały i starszy brat, oba wyposażone w niesamowite właściwości – w zależności od tego, czego potrzebuje Twoja praktyka.

QUEX S to niesamowite wejście do cudownego świata holistycznej opieki zdrowotnej oraz praktyk biofeedbacku i biorezonansu. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić skok na głowę w świat QX.
Posiada niesamowite właściwości i funkcje za rozsądną cenę, z mnóstwem możliwości samodzielnych rozszerzeń.
Z drugiej strony QUEX ED jest naszym wszechmocnym flagowym urządzeniem.

Ma wszystko: szybsze przetwarzanie dla bardziej wydajnych sesji terapeutycznych, więcej generatorów częstotliwości niż jakiekolwiek inne nasze urządzenia i natychmiastowy dostęp do wszystkich modułów QX World, z wyjątkiem S-ENSO (samodzielny moduł dla piękna i urody).

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Porównanie urządzeń QUEX

Urządzenie QUEX ED z przodu

QUEX S


2

PORÓWNYWANY PARAMETR


Generatory częstotliwości

QUEX ED


3

W przeciwieństwie do QUEX S, QUEX ED wykorzystuje trzy oddzielne wątki do prowadzonych terapii, dostosowując trzy generatory częstotliwości do odpowiedzi otrzymywanej przez system z elektrod lub subspace; wydajność treningowa i siła terapii wzrasta do ok. 50% w przypadku QUEX ED w porównaniu z QUEX S, co skutkuje lepszymi wynikami i zwiększoną witalnością.

QUEX S


Brak przesunięć
fazowych

PORÓWNYWANY PARAMETR


Przesunięcie fazowe

QUEX ED


0-360 stopni, mierzone
co 0,1 stopnia

Przesunięcie fazowe pozwala na skoncentrowanie bodźców w jednym konkretnym punkcie (np. skupienie konkretnej komórki tkankowej), co trenuje witalność docelowej komórki, czyniąc ją tym samym zdrowszą.

QUEX S


Dedykowany chip
EKG

PORÓWNYWANY PARAMETR


Dedykowane chipy

QUEX ED


Dedykowane chipy
EEG/EKG/EMG

W przeciwieństwie do QUEX S, QUEX ED może wykonywać zarówno EEG elektroencefalogram – rejestrujący aktywność elektryczną mózgu), jak i EKG (elektrokardiogram – rejestrujący sygnały
elektryczne serca).

EEG jest najczęściej używane do diagnozowania padaczki: może rejestrować nieprawidłowości, ponieważ odbiera sygnały komunikujących się ze sobą komórek mózgowych. Ponadto jest skuteczny w diagnozowaniu zaburzeń snu i zrozumieniu ciężkości śpiączki, encefalopatii i śmierci mózgu.

Dzięki EKG można uzyskać wiele informacji na temat rytmu serca i sygnałów elektrycznych wytwarzanych przez serce. Kiedy mięsień sercowy jest pozbawiony tlenu, można to również wykryć za
pomocą EKG.

QUEX S


0 Hz – 450 kHz

PORÓWNYWANY PARAMETR


Zakres częstotliwości

QUEX ED


0 Hz – 2.500 kHz

Wyższy zakres częstotliwości oznacza, że szersze spektrum problemów związanych ze stresem można rozwiązać poprzez ukierunkowany trening/terapie. Możliwość osiągnięcia wyższych częstotliwości
umożliwia użytkownikowi zwiększenie efektywności w treningu i terapiach racjonalnych, emocjonalnych i duchowych.

QUEX S


Kwadrat, Kolec,
Sinus, Piła –
programowalne

PORÓWNYWANY PARAMETR


Wzorce fal

QUEX ED


Programowalne + 12
wstępnie załadowanych
przebiegów

Złożony ruch harmoniczny, który powstaje, gdy dwa generatory częstotliwości współpracują ze sobą przy różnicy częstotliwości między nimi, umożliwia ciągłą adaptację do zaprzęgniętych sygnałów i skutkuje bardziej precyzyjnym treningiem/ terapiami. 12 wstępnie załadowanych przebiegów fal zostało opracowanych przez profesjonalistów QX World z ponad 20-letnim doświadczeniem!

QUEX S


Wtyczka szeregowa

PORÓWNYWANY PARAMETR


Wtyczki

QUEX ED


Wtyczka medyczna Redel

Wtyczki i złącza medyczne Redel są bezpieczniejsze i zapewniają wyższą jakość pomiarów dzięki zmniejszeniu zakłóceń zewnętrznych. Proces produkcji podlega rygorom medycznym, co gwarantuje
ich wysoką jakość. Złącza i wtyczki Redel są łatwe w obsłudze i bezpieczniejsze mechanicznie.

QUEX S


1

PORÓWNYWANY PARAMETR


Zwiększenie funkcji
próbkowania

QUEX ED


12

Próbkowanie (testowanie) usprawnia sposób, w jaki QUEX ED przetwarza sygnały. Nieustannie są pobierane próbki oporu skóry, fal mózgowych, EKG, EMG itp. Dzięki funkcji cybernetycznego biofeedbacku umożliwe jest ciągłe porównywanie i uśrednianie różnych pomiarów z maksymalnie zwiększoną precyzją. Jest to mega unikalną cechą w całej branży medycyny energetycznej,biofeedbackowej, biorezonansowej.

QUEX S


2

PORÓWNYWANY PARAMETR


Zintegrowane moduły

QUEX ED


8

W cenie QUEX S zawarte jest nasze podstawowe oprogramowanie OMNIS wraz z Smart Raport (Bystrym raportem). Natomiast QUEX ED, poza podstawowym oprogramowaniem OMNIS, dostarczany jest z dodatkowymi siedmioma modułami współdziałającymi: Smart Report Pro, BodyViewer, Irdology, Disease Dictionary, BIG, Home Use i Degen Scan. W przypadku QUEX S są one sprzedawane oddzielnie

QUEX S


żaden

PORÓWNYWANY PARAMETR


Moduły samodzielne

QUEX ED


2

QUEX ED jest dostarczany z preinstalowanymi programami Prayer (Modlitwa) i ANTI-S (antynikotynowy). W przypadku QUEX S są one sprzedawane oddzielnie.

QUEX S


3

PORÓWNYWANY PARAMETR


Opcjonalne oprogramowanie

QUEX ED


1

Możesz jeszcze bardziej poprawić swoje wrażenia z QUEX S & ED dzięki protokołowi S-ENSO Beauty (piękno, kwantowy anty aging). Oprogramowanie preinstalowane dla QUEX ED – Prayer i ANTI-S można również zakupić osobno dla QUEX S.

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR URZADZEŃ QX WORLD W POLSCE
SPRZEDAŻ – SZKOLENIA – GABINET
Rezonans Życia Sp. z o.o

Jeśli chcesz się skontaktować z nami

Jeśli chcesz pobrać plik PDF - QUEX S v QUEX ED PORÓWNANIE

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

badania-quex-ed

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *