Artykuł, Wideo

Co to jest Biorezonans?

Biorezonans stanowi jedną z technik zaliczanych do szerokiego grona terapii naturalnych. Jest to technika zupełnie bezbolesna i przede wszystkim bezpieczna, która w dodatku oferuje wysoki poziom skuteczności terapeutycznej przy danym schorzeniu.

PODSTAWOWA WIEDZA

Co to jest Biorezonans?

Technika biorezonansu opiera się przede wszystkim o zjawisko generowania fal elektromagnetycznych przez wszystkie żywe organizmy, w tym mikroorganizmy obecne w organizmie każdego człowieka, takie jak przede wszystkim bakterie i wirusy, ale też grzyby, pierwotniaki i pasożyty. Drobnoustroje te, samą swoją obecnością lub poprzez wytwarzanie toksyn mogą bezpośrednio szkodzić człowiekowi i wywoływać wszelkiego rodzaju choroby. Poprzez odpowiednie oddziaływanie falami elektromagnetycznymi, możliwe jest ich efektywne zwalczanie w organizmie.

WARTO WIEDZIEĆ

Działanie Biorezonansu w praktyce

Badania naukowe skupione na rozpoznawaniu patogenów w organizmie człowieka były w stanie ustalić, jakie są częstotliwości fal elektromagnetycznych różnego rodzaju organizmów zamieszkujących nasze ciała. Okazało się, że generowane przez nie fale cechują się częstotliwością niższą o kilka rzędów wielkości od częstotliwości generowanych przez tkanki człowieka.

Dla patogenów jest to zwykle od kilku do kilkuset Herców, a komórki ludzkie mają częstotliwości nawet na poziomie 10 000 000 herców. Daje to specjalistom możliwość oddziaływania tylko na te struktury, na które chcą oddziaływać. Bez ingerowania w pozostałe tkanki. Zatem co to jest biorezonans?

Biorezonans wykorzystuje zjawisko rezonansu, czyli powiększania drgań poprzez oddziaływaniu na nie poprzez odpowiednie bodźce. Silniejsze drgania powodują, że błony komórkowe patogenów stają się niestabilne, gorzej pełnią swoje funkcje, a czasami są po prostu niszczone. Tak uszkodzone patogeny są łatwiejsze do pokonania lub po prostu wydalenia z organizmu.

Bez żadnego negatywnego wpływu na organizm człowieka można pozbywać się nawet pasożytów z układu pokarmowego, co przy użyciu klasycznych rozwiązań medycyny jest jednoznaczne ze zniszczeniem flory bakteryjnej żołądka i jelit. Biorezonans pozwala uniknąć takich efektów ubocznych.

ZWALCZANIE CHORÓB OD WEWNĄTRZ

Uderzenie w przyczynę chorób

Organizm ludzki jest w stanie regulować się sam, jeśli nic mu nie przeszkadza. Dlatego biorezonans skupia się na zwalczaniu czynników szkodliwych, a nie na konkretnych schorzeniach. Wyeliminowanie patogenów prowadzących do powstania zaburzeń sprawia, że organizm w naturalny sposób wraca do właściwego rytmu i to, co wyglądało na chorobę, przestaje nam doskwierać.

Ogromne znaczenie ma też to, że biorezonans w żaden sposób nie blokuje możliwości prowadzenia innych terapii, zwłaszcza stosowania klasycznych zabiegów medycznych i farmakologii, które mają na celu natychmiastową ingerencję w proces chorobowy, zanim organizm będzie w stanie się samodzielnie zregenerować.

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ

Zalecenia przed terapią

Biorezonans najlepiej sprawdza się w przypadku:

  • Usuwania wirusów, bakterii, pleśni i grzybów
  • Eliminowania toksyn z organizmu;
  • Wzmacniania układu odpornościowego.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

WARTO WZIĄĆ JE POD UWAGĘ

Przeciwwskazania

Biorezonans to metoda bezpieczna, która nie korzysta ze szkodliwych czynników. Nie powinny jej stosować osoby z rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży oraz osoby z zaburzeniami psychicznymi i epilepsji. W przypadku innych poważnych schorzeń należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym terapię.

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

badania-quex-ed

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.