Aktualności, Artykuł

Co wykrywa biorezonans?

Badaniem biorezonansem magnetycznym staje się coraz to bardziej popularną metodą wykrywania w ciele pewnych chorób czy dysfunkcji, o których istnieniu można nawet nie mieć pojęcia, a które znacznie wpływają na komfort życia. Dzięki specjalnej aparaturze możliwe jest wykrywanie pewnych nieścisłości, które pojawiają się w ciele badanej osoby. Badanie to w jeszcze lepszym stopniu pozwala nam poznać swoje ciało bez konieczności wykonywania niezliczonej liczby badań zlecanych przez specjalistów. Jak tak naprawdę działa biorezonans i co jest w stanie wykryć? Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tej metodzie, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Spis treści:

  1. Jak działa biorezonans?
  2. Biorezonans – co wykrywa badanie biorezonansem?
  3. Jak wygląda badanie biorezonansem?

Jak działa biorezonans?

Biorezonans to urządzane, które potrafi odbierać fale elektromagnetyczne emitowane przez nasz organizm. Zaburzenia wykazywane w odbieranym promieniowaniu wskazywać mogą na obecność w ciele zaburzeń energetycznych, które przekładać się mogą na pewne choroby, dolegliwości czy dysfunkcje. Dzięki odpowiednio wykonanemu badaniu oraz analizie wyników biorezonans pomóc może w diagnozowaniu problemów zdrowotnych, co przekłada się na możliwość wdrożenia odpowiedniej terapii, leczenia czy zmiany stylu życia, który pomoże w walce z wykrytymi problemami zdrowotnymi i poprawie ogólnego stanu zdrowia osoby badanej. Co wykrywa biorezonans? Tego dowiesz się w kolejnej części naszego artykułu – zapraszamy!

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Biorezonans – co wykrywa badanie biorezonansem?

Badanie biorezonansem to niezwykle dokładne badanie, które pozwala wykrywać w ciele osoby badanej wiele nieścisłości, które oddziaływać mogą na jej ogólne samopoczucie czy stan zdrowia. Poprzez to badanie wykryć można w organizmie obecność bakterii, wirusów, pasożytów, grzybów, metali ciężkich czy pestycydów, a także poznać dysfunkcje układu immunologicznego, skłonności do alergii, zaburzenia hormonalne, nietolerancje pokarmowe, a także nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów czy pracy układów, takich jak np. pokarmowy czy nerwowy, co może mieć istotne znaczenie dla diagnostyki, planowania terapii czy wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Warto wiedzieć, że badanie biorezonansem jest w zupełności bezbolesne. Poprzez umieszczenie na ciele osoby badanej elektrod podłączonych do aparatury urządzenie jest w stanie odczytać fale elektromagnetyczne wysyłane przez badany organizm. Wspomniane elektrody najczęściej umieszcza się na rękach lub stopach, a badanie przeprowadza się na w pozycji leżącej lub siedzącej w cichym i spokojnym otoczeniu pozbawionym niepotrzebnych bodźców.

Badanie biorezonansem to innowacyjna metoda, która pozwoli Ci lepiej poznać swój organizm, a nawet zidentyfikować ukryte w ciele choroby czy dysfunkcje, które wpływają na Twoje codzienne samopoczucie.

Lubisz działać szybko? Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323

Chcesz poczytać więcej o urzadzeniach QUEX®? Czym się róznią, jak działają? Kliknij na przycisk z nazwą danego urzadzenia!

Otwórz swój  GABINET QUEX®

Skontaktuj się z nami! Umów się na prezentacje urządzenia off-line lub online.Wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

badania-quex-ed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *