Aktualności, QUEX ED

QUEX ED

QUEX ED

Ultranowoczesne połączenie

Biofeedbacku, Biorezonansu i Radioniki

JEDNO URZĄDZENIE – TYSIĄCE MOŻLIWOŚCI

Lider Kwantowej Medycyny Energetycznej

Poznaj urządzenie QUEX ED

Zaawansowana technologia QUEX ED ® przenosi sesje biofeedbacku i biorezonansu na zupełnie nowy poziom!

Prezentujmy Ci fantastyczne urządzenie QUEX ED® – rewolucyjne rozwiązanie, które przedefiniuje standardy w dziedzinie relaksacji i wizualizacji energii. Innowacyjne technologia oferują niepowtarzalne korzyści, które sprawią, że Twoja praktyka stanie się bardziej efektywna i satysfakcjonująca niż kiedykolwiek wcześniej.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

quex-ed

QUEX ED to niesamowite wejście do cudownego świata holistycznej opieki zdrowotnej oraz praktyk kwantowego biofeedbacku i biorezonansu.

Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć lub poszerzyć swoją działalność w świecie ultranowoczesnej kwantowej medycyny energetycznej. Posiada niesamowite właściwości i funkcje za rozsądną cenę, z mnóstwem możliwości samodzielnych rozszerzeń. Świetnie nadaje się do gabinetu, jak także do użytku domowego, rodzinnego.

Oprogramowanie OMNIS jest mega zaawansowane, zautomatyzowane, przygotowane do pracy na zasadzie:

MINIMUM WIEDZY, MAKSIMUM EFEKTÓW.

Oferujemy najbardziej zaawansowane urządzenie kwantowej medycyny energetycznej – QUEX ED. Posiada aż 3 główne generatory częstotliwości oraz możliwość równoczesnej pracy na dziesiątkach programów.

W unikatowy sposób łączony ono komplementarny biofeedback, biorezonans, radionikę, wizualizację energetyczną i relaksacyjną, automatyzację, multiterapie, kwantowe rozwiązania, badania i zabiegi na odległość.

Z genialnymi rozwiązaniami QUEX ED zapomnisz o konieczności korzystania z wielu urządzeń. Możesz oprzeć na nim cały swój gabinet, który waży tylko 4 kg.  Dzięki temu z łatwością się go przenosi. Do tego praca w trybie z elektrodami lub bez elektrod. Pozwala to mieć pacjentów i klientów na całym świecie.

Urządzenie QUEX ED ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, zwierząt, przyrody, związków partnerskich i biznesowych, pól morficznych. Zwiększa nawet plony rolne. W dodatku jest bardzo uduchowiony.

Witaj w świecie mobilnej, ultranowoczesnej kwantowej medycyny energetycznej QUEX®

Z QUEX® możesz mieć gabinet diagnostyczno-terapeutyczny oparty tylko na jednym urządzeniu, które jest mobilne i niewiele waży.

Składa się ono z: komputera z wgranym oprogramowaniem (ok.2 kg), urządzenie (ok. 1 kg), elektrody (ok. 0,5 kg), torba (1-2 kg).

Nic więcej nie potrzeba, aby mieć holistyczny, multimedialny kombajn diagnostyczno-terapeutyczny zawsze pod ręką. Taki gabinet waży zaledwie 4-5 kg. Aby działał, nie potrzebujesz Internetu.

Oprogramowanie funkcjonuje w wersji online i offline.

Urządzenie QUEX® – cybernetyczny uzdrowiciel

Aparaty QUEX® to jak ciało uzdrowiciela. Można powiedzieć, że ma ręce, oczy, zmysły i parazmysły, biopole. Oddziałuje na uzdrawiane ciało fizycznie i energetycznie. Pracuje równocześnie na wielu poziomach, wymiarach, aspektach. Jest silny, wytrzymały, może działać non stop, przez wiele godzin, dni, miesięcy i lat. Jest bardzo, bardzo dokładny i czuły. Do tego szybki i dynamiczny. Potrafi działać wielowątkowo, całościowo i bardzo laserowo.

Śmiało można stwierdzić, że urządzenia QUEX® są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami kwantowej medycyny energetycznej na świecie. To doskonałe narzędzie dla holistycznych terapeutów, chcących wykorzystywać medycynę naturalną, nieinwazyjną, bezbolesną w swojej praktyce

QUEX ED

JEDNO URZĄDZENIE

TYSIĄCE MOŻLIWOŚCI

QUEX

QUEX ED – Jedyne urządzenie specjalnie zaprojektowane do wizualizacji relaksacyjnej i energetycznej.

Zasilanie najbardziej wszechstronnego i podłączonego holistycznego systemu opieki zdrowotnej na rynku.

Wyobraź sobie najlepszy sposób na relaksację i wizualizację energii. O to właśnie chodzi w QUEX ED ® . Inteligentne usprawnianie przepływu pracy. Renderowanie energetyczne, zbliżeniowe i poglądowe. Zapewnianie inteligentnych i rozszerzonych spostrzeżeń. W pełni wyposażone w najbardziej wszechstronne i łączące się ze sobą oprogramowanie do holistycznej wiedzy zdrowotnej na rynku. QUEX ED ® został genialnie zaprojektowany, aby poszerzyć Twoją wiedzę specjalistyczną, niespotykaną w branży.

ZESTAW QUEX ED ZAWIERA

QUEX-ED
MODUŁY-WSPÓŁDZIAŁAJĄCE-Z-URZĄDZENIAMI-QUEX
QX ED with Q sklep
QUEX-S (12)
quex-ed-full-komplekt

Specyfikacja urządzenia QUEX ED – Pracuj mądrzej i szybciej

Zestaw komputerowy QUEX® potrzebuje oprogramowania OMNIS

Urządzenia QUEX® działają jako zestawy komputerowe. Do ich używania potrzebujemy komputera i oprogramowania.

Więcej o oprogramowaniu OMNIS tutaj

Oprogramowanie OMNIS posiada 3.000 złożonych terapii

System podpowiada jakie terapie powinno się wykonać. Wszystkie energowibracje są zapisane w sposób cybernetyczny z dokładności do 14 miejsc po przecinku w elektryczności. To 10.000 razy dokładniej jak nano wolt czy nano amper. Posiada też generator Rife i Skalara, gdzie można ręcznie wprowadzać częstotliwości z opcją ich wyoblania (dowolnego poszerzania zakresu częstotliwości).

Co i jak jest robione, to o tym decyduje osoba obsługująca QUEX®. To coś, jak gra na playstation, tylko w QUEX® „gra” się na żywym organizmie w celu przywrócenia mu homeostazy, zredukowania stresu, odczulania, usunięcie toksyn, patogenów, doładowania energetycznego itd.

Ścieżki diagnostyczne i terapeutyczne mogą się znacznie różnić w zależności od przypadku, jak i operatora urządzenia. Na szkoleniach uczymy solidnego rzemiosła pracy, złotych reguł postępowania i BHP obsługi.

OMNIS

Oprogramowanie OMNIS – serce i mózg urządzeń QUEX

Producent urządzeń QUEX®, firma QXWorld oferuje najbardziej złożone, mega inteligentne i intuicyjne oprogramowanie OMNIS®. To serce i mózg urządzeń QUEX®  Umożliwia ono bycie energetycznym multiterapeutą, specjalistą w wielu dziedzinach w trakcie jednej sesji.

OMNIS® to cybernetyczne centrum zarządzania wszystkimi zebranymi danymi. Jest mózgiem wszystkich operacji. A do tego posiada serce – podstawową falą nośną QUEX® jest wibracja uniwersalnej miłości. Wspaniałe połączenie mądrości, wiedzy, sztucznej inteligencji i bezwarunkowej miłości. To się po prostu czuje i wie, gdy korzysta się z QUEX®.

Informacja zwrotna – kwantowy biofeedback QUEX®

Oprogramowanie OMNIS umożliwia wykonywanie na urządzeniach QUEX® S i ED pomiarów i zaawansowanych terapii z natychmiastową informacją zwrotną (biofeedback). To ultranowoczesne, unikatowe rozwiązanie w świecie medycyny energetycznej, biorezonansu.

Dzięki temu można na bieżąco monitorować i reagować na zmiany elektrofizjologiczne w ciele i podświadomości badanego. To dużo wyższa jakość terapeutyczna jak zwykłych urządzeń biorezonansu czy też popularnego biofeedback EEG, skupiającym się przede wszystkim na mierzeniu reakcji mózgowych.

QUEX® działa całościowo, holistycznie, naturalnie

Urządzenie QUEX® mierzy, monitoruje i harmonizuje prawie 11.000 parametrów elektromagnetycznych, fizjologicznych, psychologicznych, energetycznych, homeopatycznych, duchowych. To „kosmos” w porównaniu do innych urządzeń medycyny energetycznej.

Przykładowe terapie główne w QUEX®:

Auto Meridian: Mierzy, stymuluje i reguluje system meridianów i punktów akupunkturowych według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jak i doktora Volla. Zaprojektowany do pomiaru biorezonansu i elektrycznego równoważenia punktów akupunkturowych za pomocą harmonicznych częstotliwości rezonansowych. Zgodnie z naukami tradycyjnej medycyny chińskiej uważa się, że zewnętrzna energia elektromagnetyczna przenika do ciała fizycznego przez punkty akupunktury i przepływa przez meridiany po całym organizmie. Mega przydatny program do terapii stresu, który może być powiązany z nadmiarem lub niedoborem Qi, które może nadmiernie stymulować i/lub blokować przepływ energii przez meridiany ciała. Program jest zautomatyzowany. Pokazuje, które meridiany i punkty akupunktury są zablokowane. Zaleca się jego wykonywanie przed przystąpieniem do terapii odczulania alergicznego.

Auto Trivector: protokół głębokiego równoważenia zaprojektowany w celu stabilizacji trzech podstawowych właściwości elektrycznych komórek – napięcia, natężeniai oporu. To mega turbo doładowanie, oczyszczenie i wzmocnienie miliardów komórek w całym ciele, jego mitochondriów, DNA, neuronów, hormonów itd. Terapia ta też bardzo efektywnie zwiększania poziomu energii klienta. Dodatkowo po każdej terapii otrzymujemy informacje dotyczące braków/nadmiarów odżywczych, obciążeń układów i tkanek ciała. Jest to, więc nie tylko terapia, ale dodatkowa informacja diagnostyczna.

Auto Skalar: Równoważy subtelne centra energii, znane jako system czakr. Wspaniały program do wyrównania energetycznego i dodania wręcz fizycznych sił. Jego stosowanie zalecane jest przy każdej dolegliwości, schorzenie, jak też przy zwiększaniu wydolności organizmu.

Auto Frekwencje: świetny program do błyskawicznego wyrównania wibracji organów, gruczołów hormonalnych, energetycznych potencjałów komórkowych.

Auto Kolor: oparty na wibracjach chromoterapii. To inaczej leczenie energią kolorów. Każda barwa, ze względu na różną długość fali posiada swoją energię, którą oddziałuje na organizm człowieka. Nie bez powodu przyjęło się, że zielony kolor uspokaja, natomiast czerwony kojarzy się z agresją lub zakazami. W czasie tej terapii wskazane jest aby pacjent patrzył w monitor i poddawał się stymulacji wizualnej. Program podpowiada, które kolory są aktualnie w niedoborze. Pozawala to wskazać pacjentowi, jakie kolory powinien wprowadzić w swoją przestrzeń. System często go zaleca w przypadkach braków enzymatycznych. Połączony jest też z terapią aury i czakr.

Auto VARHOPE: balansuje podstawowe wartości energetyczne organizmu. V jak wolty, A jak ampery, R jak oporność, H – nawodnienie komórkowe, O – dotlenienie komórkowe, P – napięcie protonowe, E – napięcie elektronowe. To baza wielowymiarowego elektrycznego potencjału każdego żywego organizmu. Zdrowy organizm wibruje wzorcowo. I po to jest ta terapia.

QUEX GRAFIKY (4)

Przykłady innych terapii

Reedukacja mięśni dla sportowców: obejmuje kilka programów przeznaczonych do reedukacji mięśni i wzmacniania mięśni dla indywidualnych osób, ze szczególnym uwzględnieniem sportowców. Świetnie nadaje się dla osób intensywnie trenujących, jak i chcących zwiększyć swoją masę mięśniową, elastyczność, wytrzymałość.

Reedukacja mięśni dla kontuzjowanych mięśni: Reedukacja mięśni i leczenie bólu poprzez NLP (programowanie neurolingwistyczne): Zaprojektowane z myślą o ogólnej redukcji stresu, napięć emocjonalnych i zarządzaniu stresem na głębokim poziomie. Mega przydatna dla rehabilitacji mięśniowej.

Homeopatia: Ci, którzy stosują środki homeopatyczne, wiedzą, że chociaż ślady fizycznych cząsteczek pierwotnej substancji mogą być niewykrywalne po procesie rozcieńczania i wstrząsania, to jednak pozostaje ślad oryginalnej esencji w polu informacyjnym danego ciała czy pola. Odpowiednie stymulowanie energetyczne daje wymierne korzyści zdrowotne i terapeutyczne. Panel ten zawiera obszerną liczbę zaprogramowanych sygnatur homeopatycznych, które są skatalogowane i wymienione zgodnie z indywidualnym profilem reaktywności każdego klienta.

Medycyna behawioralna i naturopatia: W całym oprogramowaniu zintegrowane są programy szkoleniowe skupiające się na holistycznym podejściu do dobrego samopoczucia. Treści edukacyjne i opcje szkoleniowe oferują naturalne podejście, zachęcając klientów do poszukiwania lepszych wyborów w zakresie stylu życia, takich jak kontrola emocjonalna, ćwiczenia redukujące stres, odżywianie i inne naturalne wybory, które znacznie zwiększają potencjał powrotu organizmu do homeostazy.

Jeśli chcesz się skontaktować z nami

Dystrybuujemy i pracujemy na ultranowoczesnych urządzeniach kwantowej medycyny energetycznej QUEX

Umów się na prezentacje urządzenia off-line lub online.

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

badania-quex-ed

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

FAQ

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów

QUEX zapewnia bezpieczny i nieinwazyjny sposób uzyskania dostępu do prawie 11.000 danych sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patologiczne (zakażenia, infekcje, alergie, niedobory i nadmiary elementarnych składników organizmu).

Oto niektóre z nich:

 • biorytmy,
 • niedobory i nadmiary żywieniowe – witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy tłuszczowe, enzymy, hormony
 • obciążenie patogenów – bakterii, grzybów, wirusów i pasożytów
 • stan narządy wewnętrznych,
 • nierównowaga immunologiczna,
 • zaburzenia układu trawiennego,
 • trauma
 • urazy psychiczne i emocjonalne,
 • nieprawidłowości oraz zwyrodnienia układu mięśniowo-szkieletowego, nerwowego, krwionośnego, itd.
 • poziom toksyczności w organizmie,
 • obciążenia alergiczne różnymi substancjami,
 • odmładzanie,
 • rewitalizacja,
 • relaks czakr,
 • biopole energetyczne człowieka,
 • redukcja stresu,
 • EEG, EKG, TENS

QUEX operuje zaawansowanymi technikami bioelektrycznymi, które umożliwiają zbadania komórki w 3D; zebranie informacji zwrotnej zaraz po badaniu i zabiegu dzięki nieustannej pętli cybernetycznej w czasie rzeczywistym (przeanalizowanie 65 milionów bitów informacji).

Nad bezpieczeństwem czuwa funkcja autoalarmu, która chroni przed przedawkowaniem impulsów.

Poza badaniami i zabiegami, podczas których pacjent podłączony jest do urządzenia QUEX za pomocą 12 elektrod (na głowie, rękach i nogach + możliwość 4 dodatkowych elektrod) urządzenie to oferuje skuteczne działanie także na odległość.

Nie – oferowane przez nas urządzenia do Biorezonansu i Biofeedbacku QUEX nie ograniczają się wyłącznie do grona medycznego.

Na urządzeniu mogą pracować:

 • terapeuci
 • dietetycy
 • weterynarze
 • trenerzy
 • kosmetyczki
 • sportowcy
 • psychologowie
 • rolnicy
 • nauczyciele
 • uzdrowiciele

oraz osoby prywatne, które chcą zadbać o dobry stan zdrowia i swoich najbliższych.

Nie zmienia to faktu, że wiedza na temat medycyny energetycznej i funkcjonowania człowieka oraz zwierząt będzie w tym wypadku niewątpliwą zaletą.

Jak najbardziej. Usługi związane z działalnością paramedyczną mieszczą się w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Są nimi:

 • Jednoosobowa działalność gospodarcza
 • Spółka cywilna
 • Spółka Z O.O.

oraz inne formy zarejestrowanej działalności.

Oczywiście. Istnieje możliwość zakupu urządzenia przez kredyt lub leasing.

Zdecydowana większość naszych klientów wybiera opcję leasingu. Procedury, są szybsze w bankach oraz firmach leasingowych, z których usług korzystali już nasi klienci.

Nasza firma i urządzenie QUEX, są już zweryfikowane, zaakceptowane. Pozostaje jedynie sprawa umowy pomiędzy państwem, a firmą finansującą.

Z reguły procedury zajmują od kilku dni do kilku tygodni.

Koszt leasingu i kredytu zależy od:

 • czasu trwania umowy
 • wysokości opłaty wstępnej
 • zdolności leasingowej lub kredytowej

Nasz firma nie pośredniczy bezpośrednio w załatwianiu formalności leasingowych. Warunki umowy, dostarczanie dokumentacji leży po państwa stronie.

Z naszej strony wspieramy proces informacyjnie oraz wystawiamy Fakturę VAT PROFORMA. Dostarczamy również ostateczne dokumenty wymagane przy finalizacji transakcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką transakcją, skontaktuj się z nami.

Urządzenie QUEX jest objęte 2-letnią gwarancją na samo urządzenie od dnia sprzedaży oraz 6-miesięczną gwarancją na elektrody dołączone do urządzenia.

Gwarancja na komputer wynosi 12 miesięcy.

Oczywiście, urządzenie QUEX zostało zaprojektowane i wykonane tak, aby wytrzymało działanie promieniowania rentgenowskiego, używanego podczas kontroli lotniskowych.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa radzimy przewozić urządzenie w ramach bagażu podręcznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *