Aktualności, Artykuł, OMNIS główne oprogramowanie

OMNIS – serce i mózg urządzeń QUEX

OMNIS – serce i mózg urządzeń QUEX

Zestaw komputerowy QUEX potrzebuje oprogramowania OMNIS

Urządzenia QUEX działają jako zestawy komputerowe. Do ich używania potrzebujemy komputera i oprogramowania.

Poznaj OMNIS – najbardziej rozbudowany system operacyjny w świecie medycyny energetycznej.

Urządzenie QUEX – cybernetyczny uzdrowiciel

Aparat QUEX jest jak ciało uzdrowiciela. Można powiedzieć, że ma ręce, oczy, zmysły i parazmysły, biopole. Oddziałuje na uzdrawiane ciało fizycznie i energetycznie. Pracuje równocześnie na wielu poziomach, wymiarach, aspektach. Jest silny, wytrzymały, może działać non stop, przez wiele godzin, dni, miesięcy i lat. Jest bardzo, bardzo dokładny i czuły. Do tego szybki i dynamiczny. Potrafi działać wielowątkowo, całościowo i bardzo laserowo.

Śmiało można stwierdzić, że urządzenia QUEX są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami kwantowej medycyny energetycznej na świecie. To doskonałe narzędzie dla holistycznych terapeutów, chcących wykorzystywać medycynę naturalną, nieinwazyjną, bezbolesną w swojej praktyce.

Poznaj OMNIS – serce i mózg urządzeń QUEX

Producent urządzeń QUEX, firma QX World oferuje najbardziej złożone, mega inteligentne i intuicyjne oprogramowanie OMNIS. To serce i mózg urządzeń QUEX 😊 Umożliwia ono bycie energetycznym multiterapeutą, specjalistą w wielu dziedzinach w trakcie jednej sesji.

OMNIS to cybernetyczne centrum zarządzania wszystkimi zebranymi danymi. Jest mózgiem wszystkich operacji. A do tego posiada serce – podstawową falą nośną QUEX jest wibracja uniwersalnej miłości. Wspaniałe połączenie mądrości, wiedzy, sztucznej inteligencji i bezwarunkowej miłości. To się po prostu czuje i wie, gdy korzysta się z QUEX.

Prezentacje urządzeń QUEX online lub offline

Myślisz o otworzeniu nowoczesnego gabinetu biorezonansu?

Chcesz poszerzyć ofertę swojego gabinetu o kwantowy biofeedback?

Umów się na prezentację urządzeń QUEX w trybie online lub offline.

Skontaktuj się z nami
tel. +48 503 169 030, biuro@rezonans-zycia.pl

Wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

Jak działa i co mierzy OMNIS

OMNIS łączy w sobie kwantowy biofeedback (informacja zwrotna i to w trybie ciągłym), biorezonanas (rezonans magnetyczny organizmów żywych) i radionikę. To unikatowe, prekursorskie połącznie na rynku urządzeń nowoczesnej medycyny energetycznej.

Kwantowe rozwiązania pozwalają robić badania i terapie na odległość, bez fizycznej obecności danej osoby w trybie tzw. QX SUBSPACE (podprzestrzeń). Pozwala to mieć klientów na całym świecie bez wychodzenia z domu czy swojego gabinetu.

Dzięki oprogramowaniu OMNIS urządzenie QUEX mierzy tzw. VARHOP (V-wolty, A-ampery, R-oporność, H-nawodnienie komórkowe, O-dotlenienie komórkowe, P-ciśnienia protonowe, E-ciśnienie elektronowe). Pozwala to określać m.in. potencjał REDOX, GSR (odruch skórno-galwaniczny), TVEP (wywołany przezskórny potencjał woltametryczny), MENS (nieinwazyjna stymulacja nerwów mikroprądem). Posiada czipy EEG (fale mózgowe), EKG (rytm serca), EMG (napięcia mięśniowe),

Główna macierz ( tzw. matriks) zawiera 11.000 energowibracji mających szczególną rolę dla życia i funkcjonowania człowieka i zwierząt. W głównej macierzy danych zawarte jest około 3.000 remediów (zioła, leki naturalne, homeopatia). To baza do diagnostyki i zabiegów, tworzenia energetycznych duplikatów leków homeopatycznych i innych remediów, prowadzenia terapii odwykowych i odczulających.

Wszystkie wibracje są zapisane cybernetycznie. QUEX nie potrzebuje ampułek.

Tym ogromem danych trzeba zarządzać. Zarówno pod względem analitycznym (skan, badanie, dotarcie do przyczyny problemów) jak i terapeutycznych (wykonywanie zabiegów, zebranie informacji zwrotnych, pokierowanie terapeutą, automatyzacja procesów).

Oprogramowanie OMNIS umożliwia wykonywanie korekty energetycznej każdej pozycji z 11.000 mierzonych energowibracji oraz dodatkowych 2.500 terapii celowych. Daje to ogromne możliwości zabiegowe i diagnostyczne.

System jest tak dopracowany, że na wszystko co mierzy i co pokazuje, jest przycisk – Lecz, Zrób terapię. Wystarczy kliknąć i terapia robi się sama.

OMNIS wie wszystko i sam dobierze odpowiednie częstotliwości czy to harmonizujące, regenerujące, odtoksyczniające czy zabijające (zapping).

Nie potrzeba znać danych wibracji i korzystać z tabel, wpisywać je ręcznie (choć jest i taka opcja w generatorze Rife oraz Skalara z możliwością wyoblania wibracji).

Wszystkie informacje, pomiary, podpowiedzi trzeba umiejętnie przedstawić. Tak, aby był zrozumiane, naprowadzały i edukowały terapeutę.

Pomiary, wiedza w OMNIS

Jest tego mega dużo, bo system skatalogował i posiada energoinformacje o wszystkich najistotniejszych obszarach ludzkiego bytu – od ciała, przez umysł, emocje, aż do aspektów duchowych. Korzysta z wiedzy i mądrości najważniejszych nurtów medycyny starożytnej, naturalnej i nowoczesnej takich jak:

 • Tradycyjna Medycyna Chińska
 • Ajurweda
 • Homeopatia
 • Sparganika
 • Neurobiologia
 • Fizjologia
 • Biohacking
 • Parazytologia (pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, pierwotniaki)
 • Alergologia (alergie i nadwrażliwości pokarmowe, wziewne, skórne)
 • NLP – neurolingwistyczne programowanie
 • Radiostezja
 • Ziołolecznictwo
 • Nowa Medycyna Germańska
 • Totalna Biologia
 • Kod Emocji
 • Hipnoza i dehipnoza
 • Medycyna energetyczna (aura, czakry, pola morficzne, informoterapia)
 • Wiedzy o narządach, tkankach, układach organizmu ( hormony, organy, nerwy, mięsnie, skóra, kości itd.)
 • Toksyczności i biotoksyczności
 • Anty agingu
 • (Bio)Fizyka kwantowa
 • I dużo, dużo więcej …..

Bioelektryczność człowieka jest niepowtarzalna. Nigdy nie jesteśmy elektrycznie tacy sami. Dlatego jesteśmy niepowtarzalni, indywidualni. I to uwzględnia w swoim działaniu oprogramowanie OMNIS. Do każdego podchodzi indywidualnie.

OMNIS wykorzystuje i łączy wiele znanych perspektyw w uzupełniającej się wiedzy o zdrowiu, zwiększając wydajność operacyjną i umożliwiając udzielanie bardziej dogłębnych porad.

Służy ono do komplementarnego skanowania badanych organizmów (ludzi, zwierząt, przedmiotów nieożywionych, flory i fauny), jaki i wykonywania złożonych, wielowątkowych terapii.

Dzięki temu oprogramowaniu można być energetycznym multiterapeutą, specjalistą w wielu dziedzinach.

OMNIS zawiera

QUEX S i QUEX ED różnią się od innych urządzeń biofeedbacku tym, że działają w oparciu o technologię kwantowego biofeedbacku. Nie tylko badają organizm pod kątem stresorów lub SOC (Suppressions and Obstructions to Cure), ale także próbują zrównoważyć częstotliwości niektórych komórek za pomocą impulsów elektrycznych, które powodują, że komórki te autonomicznie wracają do pierwotnego stanu, tj. wykorzystując ich zdolność do samoregeneracji.

Zasilanie najbardziej wszechstronnych urządzeń do biofeedbacku na rynku.

Nigdy nie brakuje ogniwa

OMNIS wykorzystuje i łączy wiele znanych perspektyw w uzupełniającej się wiedzy o zdrowiu, zwiększając wydajność operacyjną i umożliwiając udzielanie bardziej dogłębnych porad.

Sprawdzone

QX WORLD’s OMNIS jest wynikiem ponad dziesięciu lat intensywnych badań i rozwoju. Wysoce niezawodne oprogramowanie jest instalowane na ponad 12 000 urządzeń na całym świecie.

Długoterminowe wsparcie

Program QX WORLD Software Care gwarantuje półroczne aktualizacje wersji, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i nowych i ulepszonych funkcji.

Zarówno QUEX S, jak i QUEX ED działają na oprogramowaniu OMNIS który został również opracowany przez QX WORLD. To oznacza, że nasze urządzenia do biofeedbacku oferują wszystkie znane komplementy wiedza zdrowotna zintegrowana w jeden system, w przeciwieństwie do innych urządzeń, które działają według specyfiki podejścia holistyczne.

Skanowanie Xrroid

Oprócz badania możliwych stresorów lub SOC (Suppressions and Obstructions to Cure) i oferowania reedukacji częstotliwości, QUEX ED i QUEX S są jedynymi urządzeniami do biofeedbacku z licencjonowaną technologią do wykonywania skanów Xrroid . Ta zastrzeżona technika pozwala lekarzom na formułowanie bardzo konkretnych sugestii w zakresie komplementarnej opieki zdrowotnej.

Skany Xrroid mierzą parametry elektryczne organizmu, takie jak napięcie, natężenie prądu, opór, nawodnienie, natlenienie i pH (w skrócie VARHOP), a także stres w odpowiedzi na tysiące sygnatur trójwektorowych z prędkością biologiczną. Mówiąc dokładniej, skany Xrroid pobierają sygnatury woltamperometryczne tysięcy przedmiotów, wysyłając je przez ciało w celu zmierzenia reakcji reakcji. Skan dostarcza wyników reaktywności stresu na witaminy, minerały, drobnoustroje (bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby), tkanki gruczołowe/narządowe, różne toksyny, czynniki emocjonalne/stresowe, hormony, neuroprzekaźniki i inne.

Ostatecznie wyniki reaktywności na stres są odwzorowywane na skali liczbowej od najsilniejszej do najsłabszej, które są następnie porównywane z pierwotną linią bazową lub normalnym zakresem reakcji. Krótko mówiąc, skan Xrroid oferuje kompleksowy przegląd reakcji na stres w wielu aspektach życia.

Idziemy o krok dalej

W QX WORLD dążymy do rozwijania aktywnych relacji z naszymi klientami, nigdy nie wahając się pójść o krok dalej, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać własne relacje z klientami. Na przykład program QX WORLD Software Care zapewnia półroczne aktualizacje oprogramowania OMNIS, na którym działają zarówno QUEX ED, jak i QUEX S. Regularne aktualizacje zapewniają bezpieczeństwo całego systemu bazy danych, jednocześnie dodając nowe funkcje i ulepszenia, aby sprostać zmieniającym się potrzebom Twojej praktyki.

Prezentacje urządzeń QUEX online lub offline

Myślisz o otworzeniu nowoczesnego gabinetu biorezonansu?

Chcesz poszerzyć ofertę swojego gabinetu o kwantowy biofeedback?

Umów się na prezentację urządzeń QUEX w trybie online lub offline.

Skontaktuj się z nami
tel. +48 503 169 030, biuro@rezonans-zycia.pl

Wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

Poznaj ultranowoczesne urządzenia QUEX
biofeedback, biorezonans, radnionika w jednym
komputerowe badania i zabiegi
w gabinecie, domu i na odległość

Urządzenie QUEX ED z przodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *