Artykuł

Biorezonans urządzeniem SCIO – wywiad i opinia lekarza

Biorezonans-urządzeniem-SCIO-wywiad-i-opinia-lekarza

Biorezonans i biofeedback SCIO – wywiad z lekarz Oaną

W świecie nowoczesnych biotechnologii i medycyny alternatywnej dużo mówi się o terapiach i badaniach biorezonansem. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy takie metody są skuteczne, o opinię warto zapytać specjalistów i osoby wykształcone. W tym celu przeprowadziliśmy wywiad z doktor Oaną, która od lat prowadzi własną praktykę lekarską i dzięki SCIO z powodzeniem pomaga wielu pacjentom z różnymi dolegliwościami.

Doktor Oana Codruta Bacean Miloicov – lekarz pediatra, posiada stopień naukowy doktora. Terapeutka medycyny alternatywnej, wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Timisoara w Rumunii. Doktor Oana jest wieloletnim praktykiem i szkoleniowcem urządzenia SCIO.

Z doktor rozmawia Mariusz Brzoskowski z Rezonansu Życia, specjalista w dziedzinie biorezonansu i biofeedbacku urządzeniem SCIO.

                       
Dr Oana Codruta                                        Mariusz Brzoskowski
Lekarz praktykujący SCIO                      Specjalista ds. biorezonansu

Zapoznaj się z opinią i doświadczeniami lekarki

Co Cię zachęciło do włączenia urządzenia SCIO do Twojej praktyki lekarskiej?

„Wszystko zaczęło się ponad 12 lat temu, kiedy u mojej babci zdiagnozowano marskość wątroby. Według medycyny akademickiej niewiele można było zrobić, ponieważ zostały jej 2 miesiące życia. Wtedy mój ojciec rozpoczął poszukiwania i tak pojawiła się w naszym życiu medycyna alternatywna. Obecnie prowadzimy praktykę rodzinną, w której korzystamy z wielu urządzeń wykorzystujących biofeedback i biorezonans. Wiodącą rolą pełni w tym SCIO.”

Zatem jak, gdzie i z kim uczyłaś się pracować z użyciem metody biorezonansu i biofeedbacku SCIO?

„Najpierw ze SCIO zaczął pracować mój ojciec, później dołączyłam ja, a potem mój brat. W tamtym okresie nie mieliśmy zbyt wielu materiałów na ten temat… Ale teraz wszystko wygląda inaczej. Od jakichś 8 lat prowadzimy również kursy nie tylko dla lekarzy, ale również dla innych osób, które chcą się nauczyć obsługi SCIO. W naszym kraju te kursy są akredytowane, a także uznawane przez Ministerstwo Zdrowia.”

Jak wielu miałaś pacjentów, którzy korzystali z terapii i badań urządzeniem SCIO?

„Och, wielu… myślę, że było ich kilka tysięcy.”

Z jakimi chorobami, zaburzeniami masz zwykle do czynienia?

„Przede wszystkim jestem lekarzem, więc nie wybieram chorób. Pracuję z tym, co się pojawia. Większość to choroby zwyrodnieniowe: zapalenie wątroby, stwardnienie rozsiane, padaczka, nowotwory, schorzenia układu oddechowego, nerek, przewodu pokarmowego, neurologiczne, ale pojawiają się też depresje, lęki, dzieci autystyczne. Lista jest bardzo długa.”

Dr-Oana-SCIO

Czy osiągnęłaś jakieś spektakularne efekty w leczeniu?

„Tak, wiele razy Bóg dał nam taką szansę. Mówię tutaj szczególnie o pacjentach, którzy rozumieją i przestrzegają zaleceń, które od nas otrzymują i stosują je w domu. Tak, wtedy osiągamy dobre rezultaty. Samo uzdrowienie należy jednak do Boga – jest Jego pracą. My, jako lekarze, musimy robić to, co jest dla pacjenta najlepsze! Każdy powinien od czasu do czasu poddać się działaniu SCIO. Jeżeli nie ma innych problemów, to chociażby po to, by zredukować stres.”

Które terapie SCIO są według Ciebie najbardziej skuteczne?

„Wszystkie terapie SCIO są skuteczne. Z mojego punktu widzenia istnieją pewne kroki, które są obowiązkowe, aby osiągnąć dobre efekty. Tego uczymy podczas kursów obsługi i użytkowania SCIO.”

Czy można wyleczyć raka, autyzm, boreliozę? Inne trudno uleczalne choroby?

„Tak, choć nie mogę powiedzieć wyleczyć! Co jest lekarstwem? Używając urządzenia SCIO rozpoczynamy proces zdrowienia. Nasze ciała są tak bardzo skomplikowane, tak wiele zależy od różnych rzeczy: żywności, wody, stresu, toksyn. Zatem nikt oprócz Boga nie może zagwarantować wyleczenia.  Stosując SCIO parametry medyczne ulegają poprawie, wracają do normy, co wielokrotnie skutkuje odzyskaniem zdrowia przez pacjenta.”

Czy biorezonans i biofeedback SCIO pozwala dotrzeć do przyczyny choroby?

„To jest to, co staramy się uzyskać za pomocą różnych urządzeń, a w szczególności SCIO – znaleźć przyczyny chorób, których w większości przypadków jest wiele.”

Czym dla Ciebie jest medycyna energetyczna, kwantowa?

„Częścią mojego życia! Nie wyobrażam sobie mojego życia, życia rodzinnego, bez tych urządzeń. Możesz albo zapobiegać – i to jest najlepsze – albo możesz również rozpocząć proces leczenia.”

Czy pracowałaś na SCIO ze zwierzętami? Czy biorezonans i biofeedback na nie działa?

„Tak, zwierzęta to żywe organizmy, dzięki czemu można pracować również z ich patologiami.”

Dla kogo według Ciebie jest urządzenie SCIO?

„SCIO jest nie tylko odpowiednie dla lekarzy, weterynarzy, ale także dla ludzi, którzy chcą odzyskać równowagę! Jesteśmy otoczeni przez tak wiele stresujących rzeczy. Niektóre z nich bardzo łatwo możemy zmniejszyć, ale inne muszą być zmniejszone i zrównoważone przy pomocy takich urządzeń. Kto dzisiaj nie jest zestresowany?! SCIO ma wiele różnych zastosowań. Każdy znajdzie coś dla siebie.”

Jeśli masz więcej pytań o SCIO, bądź jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami lub zobacz urządzenia do biorezonansu i biofeedbacku w naszym sklepie.

Proponowany artykuł – „Czy biorezonans jest skuteczny – badania medyczne”.

Prezentacja możliwości urządzenia SCIO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *