Aktualności

Poznaj sekret Jacka Czecha – paraolimpijczyka o ogromnym harcie ducha i ciała.

Poznaj-sekret-Jacka-Czecha

Poznaj sekret i historię Jacka Czecha

Prawie dwa lata temu zadzwonił do nas Jacek Czech. Chciał wiedzieć, czy i jak można wykorzystać biorezonans w sporcie dla niepełnosprawnych.

Ten telefon zmienił wiele w jego życiu. Nawet nie myślał, jaka czeka go przygoda. Jak wiele zmieni się w jego podejściu do swojego ciał, umysłu i ducha. Jak zmieni się jego trening, odżywianie, codzienna rutyna. Jak poszerzy się jego świadomość i duch.

Wsparcie Bizness Process Technologies i SCIO International

Nie spodziewał się też, że jego zainteresowanie spotka się z tak życzliwym przyjęciem i wsparciem przez firmę Bizness Process Technologies (producenta biorezonansu WebWellness) i SCIO INTERNATIONAL (producenta biofeedbacku i biorezonansu SCIO™), którzy zostali jego sponsorami i wyposażyli go w urządzenia do biorezonansu i biofeedbacku.

Jego historia ujęła również nasze serca. Sam trenowałem, skończyłem AWF, gdzie zdobyłem status nauczyciela i trenera. Wiem, ile trzeba mieć woli, hartu ducha i ciała, aby trenować na poziomie mistrzowskim. A do tego być jeszcze osobą dotkniętą przez los.

Historia Jacka Czecha

Jacek mając 18 lat, skacząc do wody uległ tragicznemu wypadkowi i od prawie 30 lat porusza się na wózku inwalidzkim. Nie przeszkodziło to mu być osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia, ukończyć studia, zdobywać mistrzowskie medale na mistrzostwach Europy i świata. Od 2 lat przygotowuje się do paraolimpiady w Tokio. Mając 45 lat, jako najstarszy reprezentant Polski w pływaniu, chce zostać mistrzem paraolimpijskim!

To mega wyzwanie. Dlatego szukał czegoś, co by pomogło mu wesprzeć ciało, wznieść je na poziom do tej pory nieosiągalny. I to w wieku, który w sporcie, nawet paraolimpijskim uznawany jest za emerytalny. Postawił na biorezonans i holistyczny rozwój.  Z jakim efektem? Kilka miesięcy temu pobił swój rekord życiowy aż o 5 sekund! W sporcie liczy się każda sekunda. A tu proszę J Te 5 sekund jest obecnie najlepszym wynikiem na świecie, wynikiem na miarę mistrza paraolimpijskiego. Wow… niech tak będzie! Do olimpiady w Tokio 2021 coraz bliżej.

Wywiad z paraolimpijczykiem

W wywiadzie poniżej Jacek Czech opowiada o sobie, swoich doświadczeniach ze stosowania biorezonansu oraz zmiany trybu życia i myślenia po naszych szkoleniach i rozmowach.

Oto, co między innymi powiedział Jacek o swoich doświadczeniach z biorezonansem WebWellness i biofeedbackiem SCIO:

  • Poprawia witalność i wydolności organizmu.
  • Przyspiesza regenerację i dotlenienie organizmu.
  • Wspiera system mięśniowy i kostny.
  • Harmonizuje układ nerwowy i hormonalny.
  • Reguluje pompę sodowo-potasową i wapniowo-fosforową.
  • Polepsza przyswajalność minerałów, witamin, aminokwasów.
  • Dodaje energii życiowej, otwiera czakry, wzmacnia aurę.
  • Polepsza witalność komórkową, wymianę międzykomórkową i tkankową.
  • Świetnie się sprawdza w budowaniu odporności, żywotności i sporcie 🏊

To tylko część możliwości systemu i urządzeń WebWellness oraz elektrofizjologicznego biofeebacku SCIO. Posłuchaj paraolimpijczyka, mistrza świata, jak dzięki stosowaniu tych urządzeń w wieku 45 lat poprawił swój wynik życiowy aż o 5 sekund 👏

Więcej o Jacku na FB – Jacek Czech sportowiec.

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj to wideo o historii Jacka Czecha i o tym, jak przygotowuje się do paraolimpiady w Tokio 2021, korzystając z urządzeń biorezonansu Life Balance, Life Expert Profi i biofeedbacku SCIO.

Jeśli uznasz film za ciekawy, to udostępnij go, daj lajka i zasubskrybuj kanał. Dzięki!

Bądź także z nami na co dzień w media społecznościowych:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *