Aktualności, Artykuł, Degen – Skan Degeneracyjny Mózgu, Moduły współdziałające z OMNIS

Degen Scan – Skan Degeneracyjny Mózgu

Moduł aparatu do biorezonansu i biofeedbacku QUEX. Skan Degeneracyjny Mozgu to kwantowy, biofeedback, cybernetyczna forma Nowej Germańskiej Medycyna, Recall Healling, Totalna Biologia, Kod Emocji. -Degen Scan, Skan Degeneracyjny Mózgu.

Degen Scan – Skan Degeneracyjny Mózgu
moduł współdziałający z głównym oprogramowaniem urządzeń QUEX

Dzięki temu modułowi zostaniesz specjalistą i terapeutą Totalnej Biologii czy Kodu Emocji w oka mgnieniu. Nie będziesz musiał wykuwać na pamięć całego sekretnego języka ciała, uczestniczyć w długich i drogich kursach. Zrobi to za ciebie program. Zeskanuje, wskaże dokładnie obciążone obszary i ich powiązania, poda przykład napięć emocjonalnych wpływających na degenerację mózgu i układu nerwowego. Następnie będziesz mógł zrobić energetyczną terapię.

Zaawansowane technologie biofeedbacku QUEX zaraz po zakończeniu terapii poinformują w jakim procencie  udało się skorygować, uwolnić czynniki stresogenne. Jeśli wynik nie będzie satysfakcjonujący, to można powtarzać terapię aż do skutku (na tyle ile pozwoli organizm w danym dniu – o tym więcej przy omawianiu funkcji autoalarmu, która czuwa nad bezpieczeństwem terapii).

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Poznaj nową wersję Degen Scan – Kwantowego Skanu Degeneracyjnego Mózgu

Witamy w kwantowej, biofeedbackowej, cybernetycznej formie Nowej Germańskiej Medycyny, Recall Healling, Totalnej Biologii, Kodzie Emocji

Degen Scan wykrywa subtelne energie i umożliwia wykorzystanie istniejących warunków, do energetycznej korekty zachodzących zmian neurodegeneracyjnych, u podstaw których leżą przede wszystkim czynniki psychiczne, emocjonalne, ukryte wzorce zachowań.

Skan Degeneracyjny Mózgu pozwala bardzo szybko dotrzesz do zapisów podświadomości przyczyniających się do wszelkich neurodegeneracji.

System został opracowany tak, aby automatycznie naprowadzać terapeutę na najbardziej zestresowane obszary. Dzięki temu, nawet nie będąc zaawansowanym terapeutą medycyny germańskiej, totalnej biologii można w błyskawicznym tempie wskazać zaognione obszary i dokonywać energetycznej terapii harmonizującej.

Trochę historii o Degen Scan

Ten wspaniały program jest nieustannie rozwijany od 2008 roku.

W pierwotnej wersji Skan Degeneracyjny Mózgu stanowił integralną część podstawowego oprogramowania starszej generacji urządzeń typu SCIO i EDUCTOR.

Dzięki intensywnym pracom badawczo-programistycznym udało się go przystosować w 2021 roku do pracy, jako moduł współdziałający (typu Piggyback) z oprogramowaniem OMNIS dla urządzeń QUEX.

Przynosi to mnóstwo korzyści diagnostyczno-terapeutycznych. Teraz, przez całą sesję zabiegową można wykonywać, równolegle do terapii głównej, wiele skanów i terapii mózgu pod względem napięć emocjonalnych, jak i poczynionych już neurodegeneracji! Oznacza to realne wydłużenie czasu terapeutycznego w tak ważnym obszarze dla każdego człowieka, jakim jest jego centralny układ nerwowy – mózg!

Upgrade modułu przyniósł także przyjaźniejszy dla użytkownika interfejs.

Podstawy naukowe Skanu Degeneracyjnego Mózgu

Inspiracją do powstania Skanu Degeneracyjnego Mózgu były starożytne nauki mówiące o kodzie emocji oraz rozwój medycyny psychosomatycznej łączącej traumatyczne przeżycia z degeneracjami neurologicznymi i fizjologicznymi.

Od dawien dawna znane są powiązania określonych stanów emocjonalnych z degeneracją organizmu np: „Żółć mnie zalewa”. Wspomina o tym już  starożytna medycyna chińska, według której każdy narząd, tkanka człowieka powiązana jest z różnymi stanami emocjonalnymi.  W przypadku wątroby te emocje to gniew, złość, frustracja.

Wszystkie ludzkie doświadczenia pozostawiają ślad energetyczny,  budują połączenia neuronowe. Traumy pozostawiają odcisk nie tylko w psychice, organach,  ale przede wszystkim w naszym centralnym komputerze – mózgu np. w postaci ognisk Hamera.

Współcześnie bardzo rozpowszechnione są takie nurty terapeutyczne jak Medycyna Germańska, Totalna Biologia, Kod Emocji.

Degen Scan działa na tej samej zasadzie, co Kwantowy Biofeedback QUEX, pomagając terapeucie znaleźć ukryte w psychice i podświadomości przyczyny chorób oraz pracować nad eliminacją czynników stresogennych. Pomaga to budować skuteczniejszą drogę powrotu do zdrowia.

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

badania-quex-ed

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

Linki do powiązanych artykułów z Degen Scan

Piggyback – co to jest i jaka jest jego funkcja w biofeedbacku QUEX – link wkrótce.
Moduły współdziałające z oprogramowanie OMNIS – link wkrótce.
Kwantowy Biofeedback QUEX – link wkrótce.
Nowa Germańska Medycyna – link wkrótce.
Autoalarm i jego znaczenie dla bezpieczeństwa i najwyższej jakości terapii QUEX – link wkrótce.
Totalna Biologia/Recall Healing – link wkrótce.
Neurodegeneracje mózgu – link wkrótce.
Psychosomatyka i somatopsychologia – link wkrótce.
Kod Emocji a zaburzenia mózgu – link wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *