Aktualności, Senso – kwantowy anty aging

Moduł S enso Kwantowy Anty Aging

S-enso Kwantowy Anty Aging

Jak S-enso przyczynia się do odmładzania i redukcji zmarszczek

System kwantowego anty agingu S-ENSO* opiera się na dziesięcioleciach badań prowadzonych w dziedzinie technologii bioenergetycznej

Ta wiodąca technologia jest pierwszą tego rodzaju, która działa rozluźniająco na mięśnie, które powodują zmarszczki na twarzy, plamy na skórze oraz widoczne napięcia skóry i oczu.

Oprogramowanie S-enso koryguje zmarszczki i inne niedoskonałości twarzy i skóry. Jednocześnie oddziaływuje na wewnętrzne systemy przekonań, które powodują stres i napięcie.

S-enso został zaprojektowany, aby ułatwić proces głębokiej relaksacji przy użyciu subtelnych możliwości ponownego wzorcowania wibracji systemów QUEX®.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Przyczyny powstawania zmarszczek i przedwczesnego starzenia się skóry

Młodość jest elementem każdego z nas i kiedy czujemy się dobrze, promieniujemy na zewnątrz prawdziwym pięknem. Życie przynosi okoliczności i wyzwania; narażenie na chemikalia, szczepionki, toksyny środowiskowe, leki i niezdrowy tryb życia; z powodu braku ruchu, spożywanej żywności i napojów.

Stresujące życie prowadzi do rozwoju niezdrowych i negatywnych wzorców myślenia. Świadomość tych wzorców ma fundamentalne znaczenie, jeśli chcemy zyskać siłę do wprowadzania wysokiej jakości zmian w naszym życiu.

To wysoce wyrafinowane oprogramowanie ułatwia wibracyjne powtarzanie przekazów – dzięki czemu wewnętrzne piękno tworzy piękno zewnętrzne.

Lubisz działać szybko? Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323

Chcesz poczytać więcej o urzadzeniach QUEX®? Czym się róznią, jak działają? Kliknij na przycisk z nazwą danego urzadzenia!

S-enso działa na poziomie fizyczny, wizualnym i dźwiękowym

Na poziomie fizycznym S-ENSO wykorzystuje pętlę cybernetyczną, która odczytuje opór skóry i reaktywność interfejsu mięśni. Delikatnie mierzy te wyjątkowe reakcje i generuje bezpieczną, mikroprądową stymulację impulsową poprzez kontakt ze skórą, ułatwiając redukcję stresu, rozluźnienie napięcia mięśni, odmłodzenie organizmu, poprawę witalności i wyglądu skóry.

Na poziomie audio doświadczenie S-ENSO wykorzystuje osiem sesji relaksacyjnych z przewodnikiem audio, w połączeniu z dźwiękami i tonami, które wspierają stany medytacyjne. To – w połączeniu z ćwiczeniami umysłowymi – pomaga w łagodzeniu stresu, kontrolowaniu wagi, pozytywnej samoocenie/obrazie ciała i nie tylko.

Sesje z Systemem Urody S-ENSO przynoszą większą harmonię i równowagę w relacji ciała z umysłem, łagodząc napięcie mięśniowe, wyciszając stan psychiczny i łagodząc widoczność zmarszczek na twarzy.

Odpręż ciało, jednocześnie naprawiając wewnętrzne mentalne systemy przekonań i utrzymując wzorce, które powodują stres i napięcie mięśni. Przywróć naturalny przepływ energii i zharmonizuj umysł i ducha, korzystając z tej innowacyjnej technologii.

Przykłady sesji S-ENSO – programy automatyczne

EternaMini – 30 minut: To połączenie czterech programów – EternaVitale, EternaYouth, EternaSerene,

EternaEnviro – każdy trwający pięć minut, ma na celu zapewnienie optymalnego relaksu i odmłodzenia.

EternaMaxi – 60 minut: To luksusowe, godzinne doświadczenie łączy 30-minutowe programy EternaMini – EternaVitale, EternaYouth, EternaSerene, EternaEnviro – z czterema innymi programami – EternaGlow, EternaShape, EternaLux, EternaSphere – mające na celu poprawę wyglądu skóry i włosów, pomoc kontrolę wagi, zwiększenie pewności siebie i poczucia własnej wartości.

EternaLift – 30 minut: Program ten radykalnie poprawia linie i zmarszczki twarzy, a także powoduje stopniowe napięcie luźnej skóry wokół twarzy, szyi i podbródka.

EternaMaxLift – 60 minut: Popisowa usługa slect łączy program EternaMini z skutecznym EternaLift w celu uzyskania wszechstronnej poprawy ciała, umysłu i wyglądu.

Eternalizacje: Dostosuj swoją własną sesję od 15 do 90 minut. Każdy z trwających od trzech do pięciu minut indywidualnych programów wykorzystuje ukierunkowane wibracje mikroprądowe, aby pomóc (klientom) osiągnąć różnorodne cele związane z wyglądem fizycznym i zwiększoną wydajnością. Odpowiednie partytury muzyczne i kierowane obrazy mają na celu przybliżenie słuchaczom świadomej świadomości i intencji do skupionego obszaru, aby wywołać zmiany w percepcji umysłowej, postawach i codziennych nawykach.

EternaVitale – przywracający energię

EternaYouth – młodość

EternaSerene – redukcja stresu

EternaEnviro – redukcja stresorów środowiskowych

EternaGlow – uwydatnienie twarzy i urody

EternaShape – zarządzanie i problemy z wagą

EternaLux – wzmocnienie skóry i włosów

EternaSphere – skanowanie i zmiana kształtu ciała

EternaFit – motywacja do ćwiczeń, sprawność i wydajność

EternaLift – łagodzenie skutków grawitacji (20 minut)

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

badania-quex-ed

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *