Aktualności, Artykuł

Zapper Life Balance Contact – zapper nr 1 na świecie!

urządzenie zapper life balance contact

Co wyróżnia zapper Life Balance Contact?

Zapper Life Balance Contact został stworzony z myślą o skutecznych terapiach antypasożytnicznych i detoksykujących. Likwiduje wszystkiego rodzaju patogeny – pasożyty (robaki), bakterie, grzyby, pierwotniaki, wirusy.

Jest mega skuteczne zarówno w zwalczaniu patogenów jak i detoksykacji (odtruwaniu) organizmu z toksyn, odpadów metabolitów patogennych, neurotoksyn, mykotoksyn, metali ciężkich, pescytydów, ksenobiotyków itd.

Urządzenie Life Balance Contact działa wielokrotnie silniej niż dotychczasowe znane zappery.

Zapper Life Balance Contact w unikatowy sposób łączy endogenne i egzogenne oddziaływanie na organizm. Aktywuje dużo mocniej i szerzej sił własne organizmu niż inne dotychczas produkowane zappery.

Można śmiało powiedzieć, że na chwilę obecną zapper Life Balance Contact to najnowocześniejszy, najsilniejszy i najprostszy w obsłudze zapper na świecie. Działa zgodnie z zasadą produktów Webwellness: „Minimu Wiedzy, Maksimum Efektów”.

Z Life Balance Contact nie trzeba chodzić do gabinetu na wyszukiwanie patogenów. Wystarczy założyć elektrody, uruchomić go za pomocą aplikacji w telefonie, a urządzenie samo zeskanuje organizm i dobierze odpowiednie częstotliwości. To wszystko! Nigdy nie było to tak proste i skuteczne.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z ciałem poprzez elektrody na kończynach górnych (lub dolnych)  pojawia się elektryczny obwód zamknięty, który rejestruje sygnały elektromagnetyczne organizmu, filtruje je i odwraca. Przyczynia się to do samoregulacji i tłumienia obcych sygnałów patogenów i toksyn.

Urządzenie działa za pomocą dwóch elektrod. Są one zakładane na nadgarstki. Kable łączące zapper z elektrodami są na tyle długie, że pozostawiają duży zakres ruchu rękom. Nie angażują one dłoni jak w prawie wszystkich zapperach. Można w nich pracować na komputerze, pójść na spacer, jechać na rowerze, prowadzić samochód, oglądać TV, czytać książkę.

Zapper Life Balance Contact to idealne rozwiązanie dla użytku domowego i gabinetowego.

Z jednego urządzenia może korzystać cała rodzina, niezależnie od wieku i złożoności problemu w organizmie.

W praktyce gabinetowej nie jest potrzebne duże zaangażowanie personelu. Wystarczy założyć elektrody, uruchomić program, podać wodę do wypicia. Zajmie to około 2-3 minut. Po 70 minutach powrócić do klienta, zdjąć elektrody. Terapia wykonana. Następnie oczyścić elektrody i można przyjmować kolejnego klienta. W ciągu 8 godzin można przyjąć 6 klientów 😊

Jakie programy posiada zapper Life Balance Contact?

Urządzenie Life Balance Contact posiada łącznie 15 bardzo silnych i skutecznych programów:

 1. 7 podstawowych programów (antypatogenne, detoks)
 2. 8 uniwersalnych programów wzmacniających i regenerujących organizm.
 3. Możliwość wgrania jednego indywidualnie dobranego programu.

Programy podstawowe to:

 • Uniwersalny Hulda Clark ( pasożyty, grzyby, bakterie, pierwotniaki, wirusy)
 • Przeciwgrzybiczy
 • Antypierwotniaki
 • Antywirus
 • Antybakteryjny
 • Przeciw pasożytnicze (robacze)
 • Detoks

Programy przygotowujące i wspierające usuwanie pasożytów i toksyn to:

 • Uniwersalny program antystresowy ( do stosowania o dowolnej porze).
 • Formuła zdrowia dla mężczyzn (najskuteczniejszy czas stosowania to 15:00-17:00).
 • Formuła zdrowia dla kobiet (najskuteczniejszy czas stosowania to 15:00-17:00).
 • Wzrost witalności (najskuteczniejszy czas stosowania – po przebudzeniu).
 • Prawidłowe trawienie (najskuteczniejszy przed posiłkiem lub bezpośrednio po nim).
 • Drenaż limfatyczny (dowolna pora ale nie zaleca się jego stosowania 3 godziny przed snem).
 • Zdrowy, zdrowy sen (najlepiej wieczorem na 2-3 godziny przed snem).

 

Program indywidualny tzw. kompleks lub autokompleks

Zapper Life Balance Contact jest częścią systemu urządzeń biorezonansowych Webwellness. Do komplementarnego testowania ciała, jego pola elektromagnetycznego (aura, czakry) oraz wykonywania terapii BRT służy urządzenie Life Expert. Po jego wykonaniu system podpowiada kilka zestawów terapeutycznych dobranych dla danej osoby. Jedną z nim można wgrać na Life Balance Contact. Najbardziej popularny jest autokompleks i terapia psychosomatyczna.

Dodatkowo, każdy użytkownik Webwellness posiada dostęp do bardzo bogatej biblioteki programów – łącznie ok. 5.000 terapii. Z nich można tworzyć indywidualnie dobrane kompleksy terapeutyczne.

Użytkownik sam decyduje jaką terapię wgra na Life Balance Contact – autokompleks czy samodzielnie skomponowaną terapię.

Jak działa zapper Life Balance Contact?

Sposób działania urządzenia zależy od rodzaju wykonywanych terapii.

Przy programach podstawowych (antypasożytniczych, detoksujących) urządzeni dział w następujących, trzy razy powtarzających się cyklach:

 1. 3 min. skanowanie organizmu wraz z wysyłaniem fali odwróconej (efekt endogenny)
 2. 7 minut zapping – terapia antypasożytnicza (efekt egzogenny)
 3. 20 min przerwy pełniącej rolę odpoczynku i naturalnej detoksykacji organizmu.
 4. Powtórzenie w/w cyklu 2 razy.
 5. Łącznie terapia trwa 70 min. podczas której wykonywane są 3 cykle skanujące, 3 cykle terapeutyczne oraz 2 przerwy.

Dzięki trzykrotnemu powtórzeniu identycznych cykli uzyskuje się najlepszą na świecie wydajność zapppingową.

W pierwszym etapie (3 min.) powstaje efekt endogenny. Urządzenie wykorzystuje elektrody do odczytu wibracji występujących w ciele. Następnie sygnał jest filtrowany, przetwarzany i odwracany. Przetworzone wibracje są wysyłane do ciała.  W trakcie tej akcji powstaje zamknięta pętla sterowania adaptacyjnego. Z każdym kolejnym powrotem wibracji do organizmu człowieka następuje osłabienie lub całkowite wytłumienie częstotliwości patologicznych, stopniowe przywracanie homeostazy (równowagi dynamicznej w ciele). Parametry ekspozycji elektromagnetycznej są określane przez stan samej osoby, co czyni je jak najbardziej zindywidualizowanymi. Taka metoda jest najbardziej optymalna dla poprawy ogólnego stanu osoby.

W drugim etapie (7 min.) urządzenie przechodzi w tryb naświetlania egzogenicznego i wykonywana likwidacja patogenów lub toksyn. W ciągu 7 minut urządzenie przechodzi przez wszystkie częstotliwości charakterystyczne dla wybranego programu.

W trzecim etapie (20min.) urządzenie przechodzi w tryb 20-minutowej pauzy. Pozwala to organizmowi usunąć biotyksyny powstałe na wskutek zabicia patogenów. Towarzyszy temu rozerwanie błony komórkowej patogenów, co powoduje uwolnienie się ich toksycznych metabolitów, metali ciężkich (szczególnie grzyby), neurotoksynami itd. Z tego powodu trzeba zwracać szczególną uwagę na bieżącą detoksykację organizmu, aby nie wpaść w znaczące pogorszenie samopoczucia ( bóle głowy, osłabienie, drętwienie, zawroty głowy itd.).  Wskazane jest wypicie dwóch szklanek wody w trakcie samej terapii i dbanie o picie większej ilości wody jak na co dzień.

W trakcie wykonywania uniwersalnych programów wzmacniających i regenerujących organizm Life Balance Contact działa poprzez wysyłanie mikroprądów z odpowiednimi wibracjami do ciała człowieka. Programy są złożone z wielu frekwencji w terapie biorezonansowa z wykorzystaniem zamkniętego obwodu elektrycznego.

Programy zostały odpowiednio skomponowane aby  przygotować organizm do terapii przeciwpasożytniczych, jak i wspierania jego w trakcie ich trwania.

Uwagi do korzystania z zappera Life Balance Contact

Warto zauważyć, że Life Balance Contact ma dość silny wpływ na organizm. Aby uniknąć zatrucia, warto go używać ściśle według zaleceń.

Zapobieganie oczyszczaniu organizmu z drobnoustrojów i infekcji jest możliwe dopiero po wstępnym systematycznym przygotowaniu organizmu do usuwania toksyn, co obejmuje poprawę funkcjonowania układu moczowego, pokarmowego, oddechowego i innych szlaków detoksykacyjnych.

W tym celu wykorzystujemy programy z poniższej listy:

– Uniwersalny program antystresowy

– Formuła zdrowia dla mężczyzn (najskuteczniejszy czas stosowania to 15:00-17:00)

– Formuła zdrowia dla kobiet (najskuteczniejszy czas stosowania to 15:00-17:00)

– Wzrost witalności (najskuteczniejszy czas stosowania to po przebudzeniu up)

– Prawidłowe trawienie (przed posiłkiem lub bezpośrednio po)

– Drenaż limfatyczny (nie zaleca się stosowania 3 godziny przed snem)

– Zdrowy, zdrowy sen (stosuj wieczorem)

Wszystkie powyższe programy nadają się do codziennego użytku i kombinacji. Połączone zastosowanie innego urządzenia Webwellness tj. LIFE BALANCE  z kompleksami z sekcji „Psychosomatyka”, automatycznymi kompleksami dobranymi po skanowaniu na Life Expert zwiększa efektywność przygotowania organizmu do profilaktyki i oczyszczania z pasożytów i innych drobnoustrojów.

Podczas korzystania z tego urządzenia należy obowiązkowo przestrzegać reżimu picia wody (30-40 ml na 1 kg masy ciała).

Przejście na stosowanie podstawowych programów antypasożytniczych w celach profilaktycznych jest możliwe po wcześniejszym oczyszczeniu organizmu zarówno przy pomocy Life Balance Contact jak i innych metod wspierających.

W ostrych stanach zapalnych możliwe jest stosowanie programów przeciwpasożytniczych bez wcześniejszego przygotowania do użycia urządzenia.

W profilaktyce wystarczy przeprowadzać jedną kurację przez 10-12 dni codziennej ekspozycji, jedna sesja dziennie.

Kolejny cykl kuracyjny można przeprowadzić nie wcześniej niż po 10-14 dniach odpoczynku, pamiętając jednocześnie o konieczności podtrzymania detoksykacji organizmu.

W przypadku silnej reakcji pogorszenia samopoczucia tzw. reakcji HERXA lub zaostrzenia się objawów zaleca się wydłużenie odstępów między sesjami i przeprowadzanie sesji raz lub 2 razy w tygodniu (w zależności od stanu zdrowia i zaleceń lekarza).

Konieczne jest wykonywanie programu detoksykacji oraz wsparcie wykonywaniem terapii na urządzeniu Life Balance poprawiających metabolizm w komórkach wątroby, programów immunomodulujących i przeciwzapalnych.

W praktyce usuwania patogenów (po wcześniejszym detoksie w tym metali ciężkich) stosuje się zasadę od dużego do małego. W podstawowym protokole likwiduje się najpierw pasożyty. Potem bakterie i pierwotniaki. Następnie grzyby. Na końcu wirusy.  Każda pozycja wymaga podwójnego cyklu kuracyjnego.

Środki ostrożności przy korzystaniu z Life Balance Contact

W przypadku złożonych chorób przewlekłych korzystanie z urządzenia Life Balance Contact jest możliwe tylko po konsultacji z lekarzem.

Nie zaleca się używania urządzenia w trybie programu przeciwpasożytniczego po godzinie 19:00 oraz w nocy.

Podczas kuracji przeciwpasożytniczej ważne jest codzienne oczyszczanie jelit.

Urządzenie NIE JEST PRODUKTEM MEDYCZNYM, co oznacza, że ​​możesz używać go w domu w celach profilaktycznych.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie Life Balance Contact posiada dwa generator sygnałów elektrycznych:

 1. Generator sygnału 1 – do 27 MHz
 2. Generator sygnału 2 – do 10 kHz

W skład zestawu Life Balance Contact wchodzi:

 • Urządzenie Life Balance Contact
 • Kabel łączący urządzenie z elektrodami
 • 2 elektrody

 

Gdzie można kupić Life Balance Contact?

Urządzenie jest rozprowadzane w systemie marketingu bezpośredniego tzw. MLM.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i jego zakupu:

tel. +48 503 169 030 , +48 509 905 498 ,

email: biuro@rezonans-zycia.pl  

Sprawdź więcej urządzeń do Biorezonansu Webwellness

Sprawdź nasze szkolenia

Masz pytanie? Napisz do nas

  Preferowana forma kontaktu  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *