Aktualności, Artykuł

Abonament i funkcje Life Expert

funkcje

Abonament i funkcje aparatów biorezonansu z serii Life Expert

Podane ceny aktualne na 10.12.2022

 

Użytkowanie serii urządzeń Life Expert:  Life Expert Profi, Life Expert, Life Expert Profi +, Life Expert 3.0 związane jest z opłacaniem przedpłaconego abonamentu, który waha się od 0,50 euro za test/pobranie autoterapii (tzw. kompleks) do 50 euro miesięcznie za nielimitowaną ilość operacji. Nie ma obowiązku ciągłego opłacania abonamentu Webwellness.

W cenie zakupu Life Expert Profi, Life Expert Profi + oraz Live Expert 3.0 zawarte jest 50 euro na opłaty Webwellness. Jest to równowartość  miesięcznego, nielimitowanego abonament. W tym okresie użytkownik ma możliwość dokładnego zorientowania się jaka  forma abonamentowa będzie dla niego najkorzystniejsza. Te środki można użyć na dowolny rodzaj abonamentu. Szczegóły poniżej.

Nie mając opłaconego abonamentu Webwellness nie ma możliwości robienia testów i zabiegów. Usługę można reaktywować w dowolnym czasie.

Dzięki płatności abonamentowej mamy dostęp online do bazy wiedzy, nieustannie rozwijanego oprogramowania, wsparcia technicznego, spersonalizowanych zestawów terapeutycznych, szerokiego zestawu indywidualnych badań, jak i robienia terapii biorezonansowych tzw. BRT. Samo testowanie suplementów i leków może nam przynieść oszczędności zdecydowanie wyższe jak wydatki na ich nieprawidłowe dobranie.

Wykup środków na abonamentu dokonuje się za pośrednictwem swojego konta partnerskiego w strukturach MLM firmy Business Process Technologis, a następnie aktywuje się z poziomu programu WebWellness służącego do obsługi m.in. Life Expert Profi.

Korzystając z Life Expert Profi mamy dostęp do dwóch rodzajów abonamentu: nielimitowanego (Life Expert Profi) i płatnego za każdą operację (Life Expert):

1. Opcje Life Expert Profi – nielimitowana ilość testów, badań, terapii BRT, nagrywania dedykowanych programów terapeutycznych wraz z maksymalną ilością danych po teście:

  • 15 euro za 1 dzień (24 godziny);
  • 50 euro za 30 dni;
  • 570 euro za 360 dni. Uwaga: kupując jednorazowo pakiet abonamentu Webwellness o wartości 600 euro zapłacisz za niego 365 euro, co oznacza realne zmniejszenie kosztów do 365 euro za 360 dni i pozostanie jeszcze 30 euro do wykorzystania na abonament lub programy płatne

abonament life expert

2. Opcja Life Expert – płatna za każdą operację 0,50 euro przy mniejszej ilości informacji ze skanu, bez możliwości terapii meridianowej BRT i testu produktów spożywczych.  Tej opcji nie używamy, gdy mamy opłacony abonament nielimitowany.

Opcja nielimitowana zawiera wszystkie możliwości urządzenia Life Expert Profi (bieżące i przyszłe), co oznacza  dużo więcej informacji po expressowym teście, aniżeli przy opcji płatnej jednorazowo tzw. Life Expert.  Umożliwia również wykonywanie dodatkowych testów i terapii meridianowych BRT.

Dla lekarzy i osób z certyfikatem ukończenia szkolenia Vega i/lub Volla testu udzielany jest dostęp do Vega i Volla testu oraz elektorakupunktury.

Szczegółowa instrukcja jak opłacać abonament jest zamieszona w oprogramowaniu Webwellness, jak też na platformie szkoleniowej http://szkolenia.scio-eductor.edu.pl/ do której nadajemy dostęp po zakupie dowolnego urządzenia Webwellness.

funkcje life expert

funkcje life expert

funkcje life expert

Life Expert Profi+

profi+

Life Expert 3.0

expert 3.0
webwellness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *