Aktualności

Złoty Piątek z Axioma Life (Busienss Process Technologies)

promocja z axioma life

Producent urządzeń Webwellness ogłosił wyjątkową promocję „Złotego Piątku” 😊

Od 15 do 23 listopada przy zakupie urządzeń WebWellness otrzymasz zwrot 50% kosztów zakupionych produktów tzw. cashback.

Ze zgromadzonego cashbacku możesz skorzystać tylko podczas trwania „Złotego (Czarnego) Piątku” 🛍️💰 tj. w dniach 24-27.11.2023.

Warunki promocji „Złoty Piątek”

15-23 listopada: Kup dowolne urządzenie Webwellness i zgromadź  50% kosztów zakupionych urządzeń WebWellness, który możesz wydać podczas Złotego Piątku.

24-27 listopada: Skorzystaj z otrzymanego cashbacku, płacąc do 50% kosztów dowolnych urządzeń WebWellness.

24-27 listopada: Dla osób, które zakupią urządzenie/-a WebWellness bez korzystania z cashbacku, dostępna będzie także sprzedaż z opcją 50% cashbacku podczas „Złotego Piątku”. Aby z tego skorzystać trzeba zrobić dwa oddzielne zakupy. Pierwszy zakup to zgromadzenie chabacku. Drugi zakup to skorzystanie z promocji

Uwagi:

  1. W promocji nie uczestniczy abonament Webwellness oraz oprogramowanie Life Expert 3 (koszt 600 euro, to jest upgrate dla Life Expert Profi i Life Expert Profi+ do poziomu oprogramowania Life Expert 3).
  2. Wszystkie punkty i nagrody osobiste za produkty zakupione z cahsbackiem będą zmniejszone proporcjonalnie do zwrotu gotówki.
  3. W przypadku korzystania z cashbacku możesz skorzystać z następujących rodzajów płatności: zwrot gotówki + karta/bank lub zwrot gotówki + saldo (czyli wcześniej wpłacone środki na konto osobiste, nie wchodzą w to środki zebrane z punktów)

Nie przegap wyjątkowej okazji na zakup wysokiej jakości urządzeń z zyskiem sięgającym nawet 50%! Świętuj „Złoty Piątek” i zdobądź niesamowite bonusy. 🎉

Ważna informacja dotycząca zmiany nazwy firmy

Kilka dni temu zarząd firmy „Business Process Technologies” podjął decyzję o zmianie nazwy firmy na  „Axioma Life”.  Widoczne to już jest w panelu biznesowym i korespondencji przychodzącej na email. Hasła, loginy pozostają te same dla obu platform tj. starej i nowej. Na razie można korzystać z obu wersji platformy. Nowa platforma wygląda trochę inaczej. Jej podstawowe funkcje pozostają takie same. Warto jednak już teraz przyzwyczajać do zmian. Nie znamy jeszcze czasu, kiedy firma zamknie dostęp do dotychczasowej wersji platformy.

Dla przypomnienia adres internetowy starej platformy – https://bc.businessprocess.biz

Adres internetowy nowej platformy biznesowej to – https://bc.axioma.life

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *