Aktualności

Zapper Life Balance Contact

urządzenie zapper life balance contact

Nowość! Zapper Life Balance Contact – nr 1 na świecie

Zapper Life Balance Contact przeznaczony jest przede wszystkim do terapii antypasożytnicznych i detoksykujących. Likwiduje wszystkiego rodzaju patogeny – grzyby, bakterie, pasożyty, wirusy, pierwotniaki.

Jest bardzo skuteczne zarówno w zwalczaniu patogenów jak i detoksykacji (odtruwaniu) organizmu z odpadów metabolitów patogennych, neurotoksyn, mykotoksyn, jak też metali ciężkich, pescytydów itd.
Można śmiało powiedzieć, że na chwilę obecną to najnowocześniejszy i najprostszy zapper na świecie. Wystarczy założyć elektrody, uruchomić go, a urządzenie samo zeskanuje organizm i dobierze odpowiednie częstotliwości. To wszystko. Nie trzeb się znać! Wystarczy używać i mieć mega efekty.
Zapper Life Balance Contact w unikatowy sposób łączy endogenne i egzogenne oddziaływanie na organizm. Aktywuje sił własne organizmu jak żadne inne zappery i urządzenia biorezonansu.
Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z ciałem poprzez elektrody na kończynach górnych pojawia się elektryczny obwód zamknięty, który rejestruje sygnały elektromagnetyczne organizmu, filtruje je i odwraca. Przyczynia się to do samoregulacji i tłumienia obcych sygnałów patogenów i toksyn.

Urządzenie posiada 7 podstawowych programów – antypatogenne, detoks oraz jeden kompleks, który można wgrać ręcznie w oparciu o ponad 3000 programów terapeutycznych zawartych w bazie WebWellness. Dodatkowo ma wgranych 8 uniwersalnych programów wzmacniających i regenerujących organizm.

Life Balance Contact to idealne rozwiązanie dla użytku domowego i gabinetowego. Z jednego urządzenia może korzystać cała rodzina, niezależnie od wieku i złożoności problemu w organizmie.

Aby zapoznać się z produktem – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *