Aktualności

Co potrafi i na co pomaga aparatura do biorezonansu Life Expert Profi?

webinar-na-co-pomaga-life-expert-profi

Webinar o urządzeniu do biorezonansu Life Expert Profi

Oto kilka komentarzy po webinarze „Na co pomaga Life Expert Profi, urządzenie do biorezonansu?
  • „Polecam zarówno Life Balance 1.0 i 2.0 jak i PROFI. Jestem lekarzem i potwierdzam skuteczność diagnostyki i wielu terapii – od prostych typu ból głowy, opryszczki, bólów pleców. Od roku z przerwami pracuję w szpitalu COVID stosując programy biorezonansnowe antycovid – będąc w róznych sytuacjach do tej pory jest OK. Polecam – profesjonalizm Mariusza i Heleny. Warto zainwestować w profilaktyczną medycynę przyszłości”.
  • „Mogę potwierdzić antycovid działa. Mimo przebywania z zarażonymi nikt z nas co używamy Life Balance nie zaraził się”.
komentarze-do-webinaru-o-life-expert-profi

Biorezonans WebWellness

My używamy urządzenia bioreoznansu WebWellness od 2018 roku. Cześć członków naszych rodzin, przyjaciół jak i wielu naszych klientów kupiło je i używa dla poprawy samopoczucia i zdrowia.  Zdecydowana większość z nich jest z tego zakupu bardzo zadowolona. Dlatego śmiało je polecamy, bo wiemy, że to świetna inwestycja na lata dla siebie, rodziny, jak też prowadzenia gabinetu.

Life Expert Profi to technologicznie zaawansowany kombajn biorezonansowy. Przeznaczony jest on do wszechstronnego skanowania organizmu różnymi metodami: Ekspres test, Vega test, Volla test. Do tego ma możliwość wykonywania terapii biorezonansowych BRT jaki i elektroakupunktury.

Po Expres teście generowany jest automatycznie obszerny raport – od funkcjonowania organów, hormonów, toksyn, kręgosłupa, pasożytów, grzybów, bakterii, wirusów, aminokwasów, wskaźnika BMI, alergenów po psychosomatykę, czakry i aurę.

Oprogramowanie Life Expert Profi podpowie rodzaje terapii; wskaże meridiany, gdzie są blokady energetyczne i toksyczne.

Zaufaj dziesiątkom lat doświadczenia i badań robionych przez twórców WebWellness!

System biorezonansu WebWellness opracuje i dostarczy natychmiast, zaraz po Expres teście najlepszy program terapeutyczny do wgrania na urządzenie do biorezonansu Life Balance. Wystarczy je wgrać i używać, nie wnikając w szczegóły testu. W ten prosty sposób będziesz korzystał z usług „wirtualnego doktora”, który zawsze Tobie podpowie, co robić, aby Twoje zdrowie było w dobrej formie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z nagraniem wideo o możliwościach aparatu do biorezonansu Life Expert Profi przeznaczonym do użytku domowego i gabinetowego.

Jeśli uznasz film za ciekawy, to udostępnij go, daj lajka i zasubskrybuj kanał. Dzięki!

Bądź także z nami na co dzień w media społecznościowych:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *