Aktualności

BĘDZIEMY NA HARMONII KOSMOSU jako prelegenci i wystawcy

Harmonia kosmosu

Wykład: Rola i znaczenie komunikacji telepatycznej w Erze Wodnika.

Kiedy: niedziela 2.07. godz. 10:00

Prowadzący: Mariusz Brzoskowski

Opis:

Ludzkość potrzebuje wiedzy duchowej. Czystej, nieskażonej dogmatami, religiami, tradycjami. Bez tego nie dostroi się do kosmicznych wymogów Ery Wodnika, która rozpoczęła się w 2020 roku i potrwa 2.150 lat. Energia Wodnika wibruje  w tonacjach wolności, duchowości, innowacyjności, dobra wspólnego, odpowiedzialności za swoje myśli, uczucia i czyny. Skąd czerpać inspirację w zalewie informacji, indoktrynacji mainstreamowej? Wiedzieć co jest prawdą, a co iluzją? Najlepiej od samego Źródła Wszechżycia, Najwyższej Inteligencji, Prawdziwego Ja. Wybitnie pomaga w tym umiejętność świadomej komunikacji telepatycznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o roli i znaczeniu telepatii w Twoim życiu (obecnym i przyszłych), jak jej się nauczyć, to zapraszam na ten wykład.

 

Mini Warsztat: Mini kurs nauki kontaktu telepatycznego ze Stwórcą, Duszą, Aniołami, Wyższym Kosmicznym Rozumem.

Kiedy: czwartek 29.06. ok. 17:00, czas trwania: 90 min.

Prowadzący : Mariusz Brzoskowski, Helena Nieczyporenko

Opis: W trakcie tego mini kursu dowiesz się czym jest telepatia duchowa; jakie problemy życiowe, zdrowotne, zawodowe będziesz mógł rozwiązać dzięki duchowej nawigacji.  Kontaktów telepatycznych może doświadczać każdy człowiek! Nie potrzeba do tego długotrwałych rytuałów, podążania drogą guru, bycia religijnym. Wystarczy wola usłyszenia i zrozumienia wewnętrznego głosu Źródła w sobie.  Na tym warsztacie wprowadzimy Cię w świat komunikacji telepatycznej w duchu uniwersalnej miłości bez pośredników i dogmatów, ponad religiami i tradycjami. Obficie podzielimy się naszym doświadczeniem, wiedzą, pasją. Będzie ćwiczenie praktyczne i telepatyczna podróż medytacyjna. Warsztaty telepatii prowadzimy od 2005 roku.

 

Mariusz Brzoskowski

Trener rozwoju osobistego i duchowego, Przewodnik Dusz, Telepata, Ratownik Ziemi, Theta Healer, certyfikowany Naturopata, specjalista i szkoleniowiec Biorezonansu i Biofeedbacku, autor biuletynów i książek o tematyce duchowej (m.in. „Duchowa Arka – Świadoma Telepatia Miłości”). Od 20 lat prowadzi medytacje grupowe, warsztaty rozwoju duchowego, indywidualne sesje uzdrawiania. Posiada ogromne doświadczenie życiowe w coachingu, biznesie i duchowości. Potrafi łączyć życie doczesne z rozwojem duchowym. W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, z którą był już na 6 kontynentach, w 50 krajach z misją ratowania i wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości. Zajmuje się holistycznym uzdrawianiem, także przy pomocy nowoczesnych biotechnologii. W swoim życiu realizuje motto: „Miłość, Duch, Natura”.

 

Helena Nieczyporenko

Uzdrowicielka duchowa, opiekunka Ziemi, Hypno Coach, Theta Healer, Mentorka Duchowa, Naturopata, ekspert Holistic Mind Therapy, spcjalista i szkoleniowiec Biorezonansu i Biofeedbacku. Posiada wykształcenie medyczne i ekonomiczne. W 2004 roku inicjowała założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, gdzie pełni rolę prezesa zarządu. Posiada dar uzdrawiania wielowymiarowego, jasnowidzenia, uwalniania obciążeń duchowo-energetycznych, harmonizowania biopola ludzi i Ziemi. Absolwentka wielu kursów rozwoju osobistego i duchowego, regresingu, bioenergoterapii, praktyk szamańskich, medytacji, uzdrawiania kwantowego. Z ogromnym poświęceniem realizuje misję duszy w zakresie oczyszczania i podnoszenia wibracji Ziemi i ludzkości. Od 20 lat prowadzi medytacje grupowe, warsztaty rozwoju duchowego, indywidualne sesje uzdrawiania. Zajmuje się holistycznym uzdrawianiem, także przy pomocy nowoczesnych biotechnologii. W swoim życiu realizuje motto: „Miłość, Duch, Natura”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *