Life Expert 3.0 – terapie BRT na maerdianach wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i dr Volla

Komplementarnie – ciało, umysł, duch

Uzdrawianiem holistycznym, kwantowym, metodami naturalnymi zajmujemy się profesjonalnie od 20 lat.  W naszej praktyce kierujemy się indywidualnym podejściem do każdej osoby czy zwierzęcia.

Na początku szukamy przyczyn dolegliwości, stresu, słabości, choroby. Wykorzystujemy do tego nasze zdolności paranaturalne, wiedzę naturopatyczną oraz najnowsze urządzenia biofeedbeackowe i biorezonansowe.

Te bogactwo metod diagnostycznych pozwala na szybkie i skuteczne dotarcie do prawdziwych korzeni problemów. Umożliwia dobór odpowiednich metod terapeutycznych, wskazówek żywieniowych, suplementacyjnych oraz wskazanie niezbędnych zmian nawyków i stylu życia w celu osiągnięcia trwałej poprawy zdrowia i witalności.

Uzdrawianie i profilaktyka

W swojej działalności zachęcamy aby dbać o zdrowie nie tylko gdy się choruje, a przede wszystkim stosować profilaktykę zdrowego trybu życia. Jeśli trafisz do nas zmęczony różnymi dolegliwościami, schorzeniami, brakiem sił, depresją, to nie uzdrowimy tego w pełni, jeśli nie zmienisz stylu swojego życia. W tym także nawyków mentalnych, emocjonalnych, duchowych.

Człowiek to złożona istota wielowymiarowa, która potrzebuje harmonii i równowagi na wielu poziomach. Dlatego nie zdziw się gdy przyjdziesz do nas z problemami pasożytniczymi, alergicznymi będziemy rozmawiać nie tylko o biologii, fizjologii, toksynach, parazytologii ale także o emocjach, uczuciach, myślach, wibracjach, czakrach, aurze, subtelnych ciałach. My spojrzymy na Ciebie wielowymiarowo i pomożemy odzyskać  Tobie zdrowie, radość i zadowolenie z życia.

wywiad

1. Na początek wywiad i badanie

Terapie zaczynamy od wywiadu oraz określenia Twoich priorytetów. Na tej bazie zaproponujemy określone metody diagnostyczno-terapeutyczne.  Przedstawiamy wstępy plan terapii.

Testy i badania

Oferujemy dwa rodzaje komputerowych badań organizmu:

 1. Metodą SCIO™ ( w gabinecie i na odległość)
 2. Biorezonansem Webwellness (w gabinecie)
 3. Kinezjologiczne (test reakcji ciała)
 4. Skan intuicyjny
terapie

2. Zabiegi i terapie

Po wykonaniu badań i testów przedstawiamy kilka możliwości terapeutycznych:

 1. Zabiegi na urządzeniach biofeedbacku i biorezoansu SCIO
 2. Zabiegi na urządzeniach biorezonansu Webwellness
 3. Elektroakupunktura
 4. Body detox
 5. Kamertony
 6. Sesje uzdrawiania duchowo-energetycznego
 7. Uwalnianie blokad, traum, klątw, uroków
coaching

3. Coaching

Zmiana stylu życia, nawyków żywieniowych, praca z emocjami, myślami wymaga holistycznej wiedzy i wsparcia terapeutycznego.

Od samego początku stosujemy edukację na wielu poziomach. Czasami, poza w/w terapiami  potrzeba cyklu spotkań połączonych z pracą z podświadomością i  nadświadomością.

Dotknąć psychosomatyki, kodów emocji, połączyć się z duszą, uzdrowić relacje z ojcem i matką, a nawet z samym Bogiem. Nie tylko chlebem i wodą żyjemy.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na badania i terapie

Wypełnij formularz:

  Kontakt:

  tel: +48 502 523 323
  tel: +48 503 169 030

  biuro@rezonans-zycia.pl
  rezonanszycia@gmail.com

  ul. Mariana Hemara 2
  05-500 Piaseczno