Gabinet

Biorezonans a borelioza

Biorezonans borelioza – wylecz boreliozę bez podrażniających antybiotyków

Borelioza to wieloukładowa choroba bakteryjna, zakaźna, przenoszona przez kleszcze. Do najczęstszych objawów, po których można zdiagnozować chorobę, należą: rumień wędrujący, objawy grypopodobne, porażenie nerwu twarzowego, przewlekłe zapalenie stawów, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu czy zapalenie mięśnia sercowego. We wczesnym stadium boreliozę wyleczyć można za pomocą antybiotyków, ale po co się nimi truć? I co z zaawansowanym stadium choroby? Poprzez badanie biorezonansem dokładnie zlokalizować można miejsca, w których znajdują się krętki Borrelia, co pozwoli rozpocząć natychmiastową terapię i wdrożyć odpowiednie leczenie przeprowadzane także przez biorezonans. Borelioza jest chorobą, która może być skutecznie diagnozowana i leczona, dzięki zastosowaniu tej właśnie zaawansowanej technologii. Antybiotyki niosą ze sobą szereg niepożądanych skutków – niszczą florę bakteryjną, powodują grzybicę, a także przyczyniają się do uszkodzeń wielu narządów wewnętrznych np. nerek czy wątroby. Postaw na sprawdzone i bezpieczne leczenie boreliozy. Sprawdź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Borelioza leczenie biorezonansem – na czym to polega?

Wbił Ci się kleszcz i chcesz się profilaktyczne przebadać? A może zwyczajnie czujesz, że jest to borelioza? Leczenie biorezonansem może być skuteczną metodą zarówno w diagnostyce, jak i terapii tej choroby, umożliwiając szybkie zlokalizowanie infekcji oraz wdrożenie odpowiedniej terapii. Leczenie boreliozy za pomocą biorezonansu polega na dobraniu odpowiedniej wartości drgań dostosowanych do wyłapywania krętek z rodzaju Borrelia. Fale te, przechodząc przez cały organizm, wpływają na wspomniane krętki za pomocą mikrowibracji, wyciszają je i uszkadzają. Następnie niszczą je, a organizm sam pozbywa się ich z organizmu. Szukasz sprawdzonego miejsca na wykonanie badania za pomocą biorezonansu? Sprawdź na naszej stronie internetowej, w jakich miastach znajdziesz nasze certyfikowane gabinety.

Borelioza a biorezonans – postaw na sprawdzone i skuteczne leczenie

Borelioza a biorezonans – jak zacząć działać? Borelioza niesie ze sobą wiele nieprzyjemnych dla zdrowia i samopoczucia konsekwencji, dlatego nie należy zwlekać czy odkładać badania na później. Już po samym wbiciu się kleszcza warto wykonać biorezonans i tym samym wykluczyć chorobę lub wdrożyć dostosowaną do niej terapię. Potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń do nas w celu uzyskania fachowej wiedzy. Z pewnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nie odkładaj zdrowia na później, zadbaj o nie już dzisiaj – kompleksowo i bezboleśnie.

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

badania-quex-ed

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *