Gabinet

Biorezonans a alergia – dlaczego warto skorzystać z alternatywnej metody leczenia?

Alternatywne metody leczenia zyskują na coraz większej popularności. Te mogą być wykorzystywane nie tylko do ogólnej poprawy samopoczucia, ale również niwelowania wielu dolegliwości. Wśród nich znajduje się coraz częściej występująca choroba – alergia. Jedną z nowoczesnych metod terapeutycznych jest biorezonans, proponujący innowacyjny sposób na odzyskanie dawnego zdrowia.

Spis treści:

  1. Odczulanie metodą biorezonansu
  2. Czym jest biorezonans? Odczulanie pacjentów wykazujących objawy alergii
  3. Biorezonans a alergia – innowacyjny sposób leczenia
  4. Zalety, jakie niesie odczulanie biorezonansem

Odczulanie metodą biorezonansu

Alergia określana jest współczesną chorobą cywilizacyjną. Charakteryzuje się łagodną lub ostrą reakcją organizmu na poszczególne alergeny. Często może objawiać się świądem, zaczerwienieniem skóry, oczu, katarem lub dusznościami. To, co jest istotne, nadwrażliwości można dostać w każdym wieku, dlatego w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów warto podjąć właściwe działanie. Jedną z metod niwelowania objawów alergii jest odczulanie metodą biorezonansu.

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet, dystrybucję urządzeń, szkolenia prowadzimy od 2013 roku.

Zadzwoń: +48503169030 , +48502523323 / lub wypełnij formularz kontaktowy

Czym jest biorezonans? Odczulanie pacjentów wykazujących objawy alergii

Biorezonans jest alternatywną metodą wspomagania leczenia, która bazuje na założeniu, że organizm człowieka emituje elektromagnetyczne fale, które odzwierciedlają jego stan zdrowia. Zgodnie z teorią biorezonansu, nieprawidłowości w tych falach mogą być związane z różnymi chorobami i zaburzeniami, w tym z alergiami. W przypadku alergii badanie biorezonansem może okazać się doskonałą metodą alternatywnego leczenia, która kompleksowo wspomoże organizm i przywróci jego właściwe funkcjonowanie.

Biorezonans a alergia – innowacyjny sposób leczenia

Głównym założeniem biorezonansu jest stymulowanie ciała poprzez elektrody, tak aby przywrócić mu naturalną równowagę. W kontekście biorezonans a alergia warto zaznaczyć, że alternatywna metoda leczenia opiera się na warunku, że każda z chorób występujących w organizmie człowieka identyfikuje się z konkretną częstotliwością fal elektromagnetycznych. Podczas badania za pomocą biorezonansu następuje wskazanie odmiennych fal oraz ich neutralizacja na właściwe częstotliwości.

Zalety, jakie niesie odczulanie biorezonansem

Jedną z głównych zalet biorezonansu jest to, że właściwie nie powoduje on żadnych znaczących skutków ubocznych, które często towarzyszą tradycyjnym metodom leczenia alergii, takim jak leki antyhistaminowe. Co więcej, metoda biorezonansu koncentruje się na całościowym podejściu do zdrowia, a nie tylko na eliminacji objawów. Działa ona na poziomie energetycznym organizmu, co może pomóc w leczeniu przyczynowych czynników alergii, a nie tylko ich skutków.

Wykaz certyfikowanych gabinetów SCIO i QUEX w Polsce

Otwórz swój  GABINET QUEX® (kjueks) 

Zadzwoń do nas: +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszystkich informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *